Wpis z mikrobloga

Kobiety nie mają gustu, tylko trendy.

Kobieta nie jest w stanie sama powiedzieć co się jej podoba a co nie – ona musi od kogoś usłyszeć co jest „fajne” a co jest niedobre, przestarzałe czy niemodne.

Widać to w muzyce – większość osób, która sama słucha popularnej muzyki „z radia” to kobiety, które słuchają głównie tego co jest popularne, podczas gdy faceci potrafią przejechać pół kraju na koncert zespołu, który ma po kilka tysięcy odtworzeni na jutubie.

Kobiecie zawsze trzeba pokazać palcem co jest fajne – ewentualnie cała grupa kobiet musi wspólnie ustalić, co im się podoba a co nie,

I to jest ogromny problem jeśli chodzi o rynek matrymonialny – wystarczy, że media będą prały mózgi przekazem „każdy murzyn, arab i hindus jest super” i to ile mają wzrostu czy ile zarabiają przestaje mieć znaczenie – znam związek, w którym kobieta średnio mówi po angielsku, jej facet z Maroka jeszcze gorzej, dodatkowo ma ledwo ponad 170cm, no ale to nic - liczy się kolor skóry a nie charakter, zainteresowania czy ogólny wygląd - media spopularyzowały taki model „rodziny”, więc kobiety będą podświadomie próbowały się do niego dopasować – nawet, jeśli na końcu mają urodzić brzydkie, niskie dziecko i zostać z nim same bez alimentów…

Zresztą – sława to najlepszy afrodyzjak, tam przestaje mieć znaczenie wszystko. Póki facet jest sławny i oblegany przez inne kobiety, to może poderwać KAŻDĄ laskę.

Albo spójrzcie na „podróże” – 90% kobiet wybiera 1% najpopularniejszych miejsc – chociażby Bali, gdzie przez tyle lat była cisza o tej wyspie, aż nagle stało się najpopularniejszym krajem do odwiedzenia w Azji. A latają tam nie po to, bo jest co zobaczyć czy co odkryć, ale by zrobić kilka zdjęć w najmodniejszych miejscach, które będą wyglądały jak setki tysięcy innych no, ale najważniejsze to się pochwalić, że „też się było w popularnym miejscu”.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #blackpill #p0lka #media #przegryw
  • 20
@PakaBaka: Wystarczy to wszystko przyrównać do zdania: "podoba mi się pewien chłopak, jest taki fajny i wgl". I już cizia psiapsi koleżanka wrzuca go również na swój radar. A potem wielki płacz, chryja że odbiła chłopaka, miłość życia. xD
Myślę że z perspektywy biologii to zajebista rzecz. Facet chce szarą myszkę dla anonka, usidli ją i wywiezie na Kamczatkę by tam budować swoje mikro spoleczenstwo. A babsko ulegnie trendom większości, bo
@PakaBaka: wynika to z biologii i natury. Kobiety to zwierzeta stadne. To stado decyduje kto jest samcem alfa i bykiem rozplodowym. Jesli 3 julki twierdza, ze chad X jest najbardziej wartosciowy genetycznie to czwarta Julka nawet nie bedzie tego kwestionowac. Stad tez kobiety leca na slawe, a mezczyzni nie. Oczywiscie to w duzym uproszczeniu, zeby zaraz jakis debil normik sie nie sprul.
@PakaBaka:

Co za nonsens, a już w ogóle w przypadku muzyki, która jak nic innego podlega gustom a nie modzie.

Najgorsze w takich dupnych wysrywach jest to że żyje sobie taką kobieta która nie przejawia zachowań jak w poście ale i tak jest traktowana z góry jak taka co tak się zachowuje a to doprowadza do wielu nieporozumień, np niebiescy biorą żarty o różowym kolorze czy komediach romantycznych za wypowiedź na
@typowyWykopekMizogin:

To że ludzie to Fakt, ale że kobiety, w kontrze do mężczyzn, to urojenia inceloidalne.

Ba, to co napisałeś o tym że Julka nie kwestionuje że facet który jej się może nie podobać musi jej się zacząć podobać bo koleżankom się podoba czy jak op twierdzi że kobietom trzeba palcem pokazać jakiej muzyki maja słuchać i co ma się im podobać to jedno wielkie IKS DE xD

Nawet nie macie
To że ludzie to Fakt, ale że kobiety, w kontrze do mężczyzn, to urojenia inceloidalne.


Kobiety i mezczyzni maja inne role gatunkowe.

Ba, to co napisałeś o tym że Julka nie kwestionuje że facet który jej się może nie podobać musi jej się zacząć podobać bo koleżankom się podoba czy jak op twierdzi że kobietom trzeba palcem pokazać jakiej muzyki maja słuchać i co ma się im podobać to jedno wielkie IKS
@typowyWykopekMizogin:

Ależ ja nie neguję biologii i tego, że coś występuje częściej u facetów niż u kobiet. Ja jedynie nie zgadzam się z piertoleniem w stylu "każda" "wszystkie" , narzekaniu na coś co od zarania dziejów pozwala nam przetrwać, czy oczernianie kobiet jako rzekomo tych gorszych, "bo im trzeba palcem pokazać bo same nie mają własnego zdania". Po prostu kobieta która właśnie ma własne zdanie jest przez samice i samców olewana.
@AlienFromWenus: Ale ja nie mowie, ze ktos jest lepszy czy gorszy. Rzeczywiscie na tagu panuje tendencja nienawisci do kobiet. Wiadomo skad sie ona bierze. No ja tak nie mam. Nie twierdze tez ze "wszystkie sa takie, a takie". Po prostu widze pewna tendencje.

Natomiast nie zgadzam sie z tym

Do tego to że kilka kobiet uzna jakiegoś faceta za atrakcyjnego nie sprawi że inna też zacznie


Nie twierdze, ze kazda taka