Wpis z mikrobloga

Czy aby doprowadzic kobietę do orgazmu to muszę uprawiać z nią seks ? (Penetracja) czy wystarczy gra wstępna? Pytam bo czasami mam problemy z erekcją i nie chce jej rozczarować. A mi na samym akcie seksu zbytnio nie zależy, wolę masturbację. #seks #zwiazki #rozowepaski
  • 26
  • Odpowiedz
@soshiu: Zależy od danego egzemplarza. Niektóre potrafią dojść od błahych zdarzeń typu szeptanie do ucha a inne będziesz rżnął 2h i nic.
  • Odpowiedz
Czy aby doprowadzic kobietę do orgazmu to muszę uprawiać z nią seks ? (Penetracja)


@soshiu: całkiem dużo kobiet ma orgazmy łechtaczkowe, niektórym dużo łatwiej o taki orgazm niż waginalny więc odpowiedź brzmi nie, nie zawsze musisz penetrować.
Ale to też kwestia bardzo indywidualna
  • Odpowiedz
@soshiu: Przecież ja nie napisałam ironicznie, tylko bardzo wprost. Twoje problemy z erekcją są spowodowane nadużywaniem masturbacji. To, czy czujesz czy nie potrzebę "wkładania" nie ma tu nic do rzeczy. Zrób z tą informacją co chcesz.
  • Odpowiedz
  • 0
@WielkiPowrut88: ale czy kobiety rzeczywiście potrzebują seksu z penetracją? Może wystarczą rzeczy typu palcóweczka, ssanie cycków itp? Nie jestem jakims cuckiem żeby robic to co napisales. W sensie wiem ze baitujesz no ale i tak
  • Odpowiedz
ale czy kobiety rzeczywiście potrzebują seksu z penetracją? Może wystarczą rzeczy typu palcóweczka, ssanie cycków itp?


@soshiu: Generalnie to każda kobieta jest inna, ale odpowiadając na twoje pytania. Tak da się doprowadzić kobietę do orgazmu bez penetracji. Ale penetracja sama w sobie jest przyjemna, mało znam kobiet które przedłożyłby by nad nią inne formy stymulacji. W sensie oral, palcówka itp są przyjemne ale na dłuższą metę nie zastąpisz nimi penetracji.
  • Odpowiedz
@soshiu:
Moja żona uwielbia wszystkie rodzaje pieszczot, ale nawet przy najlepszej minecie po kilkunastu minutach zaczyna prosić, żebym włożył. Z kobiet, które znam większość tak ma. Przypuszczam, że znalezienie takiej, która będzie się zadowalała seksem bezpenetracyjnym na dłuższą metę będzie trudne.
Ja na twoim miejscu poszedłbym do specjalisty, bo niechęć do penetracji brzmi jak przejaw jakiegoś zaburzenia.
  • Odpowiedz
@soshiu: Pewnie, że nie musisz, zwłaszcza jeśli lubicie inne formy zabawy.

Warto natomiast zaopatrzyć się w różne zabawki - mnóstwo teraz fajnych, stylowych zabawek dla kobiet, jak Ci się trafi taka dla której klasyczny petting nie wystarcza, to dobra zabawka już niemal na pewno wystarczy, a i urozmaici zabawę.

A z innej beczki to w aptekach bez recepty ponoć całkiem skuteczne środki na erekcję można dostać, żaden wstyd a może
  • Odpowiedz
@soshiu: wg mnie penetracja nie jest w ogóle konieczna, a już zwłaszcza jeśli któraś strona tego nie lubi czy po prostu nie chce. Jeśli twoja partnerka akurat lubi, to też nic nie stoi na przeszkodzie, żeby użyć do tego jakieś dildo czy wibrator. Pamiętaj, że wiele kobiet żyje w związkach z drugą kobietą, osobą bez penisa, albo po prostu są singielkami i jakoś dają radę uprawiać zadowalający seks czy tam
  • Odpowiedz