Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy gdyby jej chłopak szukał na spotted dziewczyny z koncertu, która skomplementowała jego włosy norwood 0 to też by napisała, że związek tego nie zabrania. Oczywiście, że nie zabrania! Jak się stworzy nowy związek z tak poszukiwaną osoba to po prostu tak wyszło.

#logikarozowychpaskow #p0lka #zwiazki #przemysleniazdupy
Pobierz WielkiNos - Ciekawe czy gdyby jej chłopak szukał na spotted dziewczyny z koncertu, kt...
źródło: temp_file9213771388278082727
  • 37
dlatego faceci powinni zacząć działać jak kobiety, np. na głupim tinderze- możesz mieć 4 randki jednego dnia to się ustawiasz, a nie piszesz z jedną, która Cię wystawi albo coś nie wyjdzie a 3 okazje miną.


@Nowystaryziel mi się wydaje, że wszyscy tak robią, piszą i umawiają się z kilkoma osobami w razie w i w efekcie nikt nikogo nie traktuje poważnie i się nie angażuje.
@AlienFromWenus: nie więzienie. Nie powiedziałem, że na każdym kroku ja sprawdzać, ale mieć oczy szeroko otwarte na pewne sygnały. Ja naprawdę w związku daje dużą swobodę drugiej osobie, ale kiedy są sygnały, że coś jest nie tak, staje się czujny.

Nie należy ufać w 100% kobiecie bo wam rogi przyprawić może nawet ta za którą byście sobie rękę dali uciąć. Ale to nie znaczy że należy kontrolować ją cały czas, bo
mi się wydaje, że wszyscy tak robią, piszą i umawiają się z kilkoma osobami w razie w i w efekcie nikt nikogo nie traktuje poważnie i się nie angażuje.


@WielkiNos: To ci się wydaje bo ja tak nie robię, miałem kolegę co tak nie robił, znam dziewczynę co też tak nie robi. Ale to prawda większość ludzi tak robi stąd te nagłe dziwne ghsotingi albo urywanie znajomości i dlatego randkowanie na
@WielkiNos: Raczej badboye i przystojniejsi mężczyźni. Dla przeciętnego faceta, albo poniżej przeciętnej wielkim osiągnieciem jest, że bezrobotna samotna matka pisze z nim w sposób taki, że angażuje się w rozmowę. Nawet strasznie brzydka i gruba kobieta- 2/10 z wyglądu ma na tinderze i badoo ponad 10 adoratorów, gdzie chłop 5/10 nie ma żadnej adoratorki- tylko na siłę ciągnie konwersację aż zostanie zghostowany.
@Aldehyd_Glutarowy aż przypomniała mi się moja już ex (z która mam dwójkę dzieci) - pracowała w warzywniaku i przychodził czarnoskóry, kiedyś zapytałem kto to, ona że klient, po czasie się okazało, że już piszą ze sobą, zapytałem czy może mi nie robić przykrości? - ona; że tak, że przestanie, że chciała się angielskiego pouczyć. Po tygodniu widzę, że dalej z nim pisze, na pytanie co jest? ona; zmieniłam zdanie. Na szczęście jebłem
@WielkiNos Gdy byłem daleko moja eks poszła na koncert z siostrą. Wydarzyło się wtedy kilka przykrych dla mnie wydarzeń i poprosiłem ją by dała mi znać jak wróci bezpiecznie. Na to czasu zabrakło ale wymienić się insta z jakimś włochem to starczyło. Facet sam wyczaił że zajęta i odpalił moją relację co dało mi do myślenia.
Moja eks mimo iż tydzień wcześniej mówiła pierwszy raz jak mnie kocha, stwierdziła że to jednak
@Protectorx a ja tak wszystkim mowie z ktorymi umawiam sie z tindera, kiedy pytaja. Jakies 40% i tak sie odzywa i umawia bo wiedza, ze oprocz seksu beda sie tez ze mna dobrze bawic. Sprawdzaja tylko czy jestem dyskretny, probuja wypytywac o seks i relacje z innymi dziewczynami, jak im sie nie uda ze mnie wydusic tych informacji to chetnie sie spotykaja, zazwyczaj trwa to 3mce do pol roku i ucuekaja gdzies