Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy gdyby jej chłopak szukał na spotted dziewczyny z koncertu, która skomplementowała jego włosy norwood 0 to też by napisała, że związek tego nie zabrania. Oczywiście, że nie zabrania! Jak się stworzy nowy związek z tak poszukiwaną osoba to po prostu tak wyszło.

#logikarozowychpaskow #p0lka #zwiazki #przemysleniazdupy
WielkiNos - Ciekawe czy gdyby jej chłopak szukał na spotted dziewczyny z koncertu, kt...

źródło: temp_file9213771388278082727

Pobierz
  • 37
@WielkiNos: kobiety tak mają, pamiętam jak moja była kiedyś przyszła i mówi, że będąc w autobusie jakiś kuc do niej zagadał i poprosił o numer telefonu. Oczywiście byłem pewny, że odmówiła przecież była wtedy ze mną w związku, dla mnie oczywistym jest to, że wtedy nie wymieniasz się numerami by pisać z innymi. Powiedziała, że tak też zrobiłam, że nie dała mu numery. Wiecie co się okazało?

Po tygodniu przyłapałem ją,
Kiedyś się do mnie lepiła taka szara myszka co miała narzeczonego, ona mi się nie podobała, ale trochę perfidnie stwierdziłem, że ją lekko podkręcę by sprawdzić czy nie mam uronień. Nie miałem urojeń, ale do jej zdrady z mojej przyczyny nie doszło. Dobra pomyślałem widać, że nie czuje nic do tego swojego narzeczonego to się rozje-bie myślałem. Nie, oni się pobrali.

Czasami nieświadomość jest błogosławieństwem dla chłopów.
@Aldehyd_Glutarowy: To jest ten słynny makiawelizm na który trzeba bardzo uważać. Z relacją z kobietą jest jedna najważniejsza zasada - obserwuj to co robi, nie słuchaj kompletnie tego co mówi. Warto chodzić na imprezy z kobietami, wspólnie się upijać, obserwować jak się zachowuje jak jest podrywana. Bo nierzadko widziałem takie sytuacje w klubach, że przychodzi para i na bezczela jakiś typ podbija do laski a facet sobie stoi obok gdy oni
obserwuj to co robi, nie słuchaj kompletnie tego co mówi.


@janciopan: dokładnie tak też zawsze robię. Kobietę należy zawsze kontrolować nawet jak codziennie będzie ci mówić jak bardzo cię kocha

Dzięki temu swoją drugą już była również nakryłem na robieniu mi rogów i gdybym nic nie sprawdzał to by się spotkała z gościem za moimi plecami. Pamiętam jak była wkurzona, że jak śmiem czytać jej wiadomości i wtedy pierwszy raz w
@Aldehyd_Glutarowy @janciopan Ale się chłopaki rozpisaliscie. Po prostu nie możecie całego świata stawiać na jedna kobietę. Wiem ze to trudne ale musicie mieć po części #!$%@? bo jak ma zdradzić to i tak nie będziecie wiedzieć kiedy. Ale tez z wami się zgodzę ze nie można ufać kobiecie w 100%. Koledzy się śmieją jak im to mówię ale oni jeszcze się nie przejechali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@M83_: Najgorszy kombos jaki uslyszalem od laski to jak sie przyznala ze zdradzila swojego chlopa z dwoma typami jednej nocy, pytam sie czy powiedziala o tym swojemu chlopu odpowiedziala ze nie.

Wiec uwazam ze to nie kwestia tego ze jeszcze sie nie przejechali, oni nawet nie maja swiadomosci.

Kiedys w ksiazce o kobietach przeczytalem cos co jest 100% prawda ze kochanek wiecej wie o kobiecie niz maz. Ja nawet kochankiem nie
@M83_: Też z czasem zacząłem dostrzegać i doceniać otwartych cyników i hedonistów. Jak ktoś mówi że robię to tylko dla pieniędzy to przeważnie bardziej mu ufam niż jakby mówił, że robi to dla wyższych celów. Tak jak ktoś jest w otwartym związku bo po prostu wie, że nie nadaje się do monogami bardziej go szanuję niż wielu typów i typiarek, i to w chu jjjj wielu którzy gadają jaki to oni