Wpis z mikrobloga

To jest Bill Gates. Bill jest bardzo zaniepokojony zmianami klimatycznymi. Bill lata na konferencje na całym świecie, aby wyrazić zaniepokojenie zmianami klimatycznymi i poprosić o zaprzestanie jazdy samochodami.

Bill jest właścicielem 4 prywatnych odrzutowców:
✔️2 silnikowy Gulfstream G650ER
✔️2 bombardiery Challenger 350s

Każdy z nich emituje więcej dwutlenku węgla podczas jednego lotu niż Twój samochód przez całe życie.

Ale to twój samochód powoduje zmiany klimatu( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #ciekawostki #klimat #zmianyklimatu #globalneocieplenie #dziendobry
wojna - To jest Bill Gates. Bill jest bardzo zaniepokojony zmianami klimatycznymi. Bi...

źródło: IMG_0459

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@wojna: dlatego bogaci powinni płacić wyższe podatki kosztem szaraczków, bo bogaci po prostu eksploatują świat bardziej niż szaraczek z numerem funkcyjnym 2137 jeżdżący starym Matizem

bogaci mam na myśli bogatych, żaden z was (i ja) siedzący na wykopie nie jest bogaty, strzelam, że liczba prywatnych odrzutowców wśród wszystkich użytkowników wykopu wynosi 0
  • Odpowiedz
  • 3
depopulacja, szczepionki


@ciachostko z chęcią bym o tym napisał bo temat jest bogaty w treść, ale mam wytyczne aby pisać o zmianach klimatu( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@ciachostko prowadzę profil na YT, mam 457k misiów subskrybujących mój szurski kontent, z pewnością znalazłbyś tam coś dla siebie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wojna: Ale kto emituje więcej CO_2 - 1000 ultramiliarderów czy pozostałe kilka miliardów ludzi? To nie o to chodzi, żeby pan z zarządu zrezygnował z luksusu, tylko żeby drogi Areczek przestał latać raz na rok na wakacje samolotem, zrezygnował z auta i pił sobie kawkę ze słomkom papierowom. Taka jest ich logika.

Tym sposobem planeta będzie git majonez za najbliższe 100 lat, a Panowie Ultrabogaci nadal mogą syfić jak syfili
  • Odpowiedz
@FuckYouTony "inscenizowane na to, że jest szczepiony" - pan szur uważa, że a) nie było żadnej pandemii b) ludzie się nie szczepili?
A co do masek - robili to samo, co robiliśmy my.
  • Odpowiedz
@ciachostko w sumie to, że o hipokryzji pod kątem klimatu mówią szury, szkodzi tematowi, bo to, jak gwałtownie UE chce zmienić świat na "eko", jest śmieszne. Auta elektryczne wymagają tak gigantycznych nakładów na energetyke i infrastrukturę, że to w życiu nie zatrzyma żadnych zmian klimatycznych. W dodatku spadnie czas eksploatacji pojazdu, bo elektryka po x latach będzie się bardziej opłacało wymienić na nowego niż remontować ze względu na koszt akumulatorów (chyba,
  • Odpowiedz
@wojna: wiem, znam twój kanał ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie mam nic do wpisu, natomiast nie bardzo podoba mi się szurskie gadanie o tym jak to szczepionki są złem tego świata
  • Odpowiedz
Każdy z nich emituje więcej dwutlenku węgla podczas jednego lotu niż Twój samochód przez całe życie.


@wojna: bez przesady. Sprawdzilem i taki challanger 350 wciaga ok 1100l paliwa na godzine, czyli mniej wiecej tyle ile ja zuzywam w rok :) max zasieg to 3200 mil z prędkością 700mph. Tak wiec jeden lot na maksymalna odleglosc to 5 lat mojej jazdy a nie cale zycie :)
  • Odpowiedz