Wpis z mikrobloga

@Zly_On G11 wyglądało i nadal wygląda całkiem normalnie, więc nie wiem czy Twoja teoria jest prawdziwa. Zapewne Azjaci lubią taki wygląd i to jedyny powód dla którego nowa 7 tak wygląda. Z E65 faktycznie na początku zaszaleli, a później wprowadzili lifting który usunął większość dziwactw.
@Fennrir też tak myślałem dopóki nie zauważyłem tego samochodu na ulicy. Piękne auto i robi mega wrażenie. Zwykle nie zwracam uwagi na samochody i jakieś Porshe czy Lambo nie robi na mnie wrażenia, a to jak przejeżdżało to aż mnie odłączyło myślami na chwile, i dopiero po chwili do mnie dotarło że to jest ta nowa seria 7. Z tym że ja widziałem całą czarną z Ciemnymi szybami.
@mpetrumnigrum

@Fennrir: a mnie to śmieszy od 20 lat na wygląd nowego BMW narzekają ludzie którzy nigdy ich nie kupią bo ich nie stać a nowe BMW zawsze sprzedają się tak jak ich poprzednicy.


Niekoniecznie. Mnie stać na jakieś BMW, ale jak pół roku temu szukałem auta to finalnie wybrałem Hyundai, bo w tej samej cenie mam dużo lepsze wyposażenie, sporo mniejszy przebieg i do tego młodsze auto. Jadąc po Hyundai
Niekoniecznie. Mnie stać na jakieś BMW, ale jak pół roku temu szukałem auta to finalnie wybrałem Hyundai, bo w tej samej cenie mam dużo lepsze wyposażenie, sporo mniejszy przebieg i do tego młodsze auto. Jadąc po Hyundai rzuciłem okiem co w tej cenie bym miał od BMW, słabo to wyglądało. A że apetyt rośnie w miarę jedzenia, to nie chciałem wydawać 100k na auto ( ͡° ͜ʖ ͡°)