Wpis z mikrobloga

@Tynka02
Po pierwsze to każdy ma prawo oglądać to co chce a jednym patusem tutaj jesteś Ty, bo płaczesz na internecie że ludzie spędzają czas wolny i pieniądze na coś co ci się nie podoba.

Po drugie sam oglądasz Kononowicza.
@Tynka02: sama postujesz jakieś gówniane F1 - banda bananów się ściga samochodzikami i wygrywa ten kto ma bogatszego starego i stać go na lepsze autko niż inni xD super """sport""" #!$%@? xD
@Tynka02 o nie, ktoś spędza swój wolny czas inaczej niż ja, gdyby tylko istniała możliwość blokowania tagów...
@dedler123: no, bo na wykopie siedzi tylko 5 tych samych osób

To, że mirko puste to tylko wasza wina, nie produkujecie nic ciekawszego to tak potem jest ¯\(ツ)/¯
@Tynka02:
SuperMario - trener personalny, całe życie siłownia/sport
-
Piotr Pająk - zawodnik trenujący całe życie
-
Rekordzista - gość bijący rekordy, o których wam się nawet nie śniło, sportowiec z krwi i kości. Nie chce mi się wypisywać tych rekordów więc link tutaj > https://www.redbull.com/pl-pl/wojciech-sobierajski-rekordy-polski-guinnessa
-
Piotr Lizakowski - trenuje MMA całe życie, sukcesy na Amatorskich zawodach MMA (to że AMATORSKIE, nie znaczy, że biją się tam przypadkowi ludzie, od
@Tynka02: Chlop do mnie w robocie zawsze podjarany mówi, ze bije się jakaś plexi z kimś tam xD
Albo jakiś chłop co bzika komuś żonę bije się z #!$%@? wie kim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ja nigdy nie wiem ocb xD a chłop z roboty po 30 i takim gównem się jara xD
dla mnie cały czas niepojęte jest że takie magicale, rafonixy, kononowicze i inni mają taki rozgłos i poklask w internecie i potrafią w miesiąc zarobić tyle co kilku programistów15k z wykopu a wartość jaką przekazują jest już nawet nie zerowa co ujemna, pamiętam początki youtube i filmiki nagrywane komórką w jakości 72p gdzie jakiś menel pił gorzałę na raz, kilkanaście lat później ten sam człowiek mógłby być zapewne źródłem pokaźnego przychodu dla