Wpis z mikrobloga

Odpalam rano wykop a tu znów jakieś gówno na tagach wybiło, macie wy ludzie jakąkolwiek godność i szacunek do samych siebie? Czy wam szczytem rozrywki jest zapłacić za to jak leją się po mordzie dwa patusy (a raczej pewnie udają)

##!$%@? #wykop
  • 88
  • Odpowiedz
@Tynka02: dam taka radę, jest czarna lista tagów, nawet działa. Nie widziałem ani jednego wpisu/znaleziska o tym gównie. No chyba że piszesz o #rumun to faktycznie był ale się przynajmniej pośmiać można było, że 8h wisiało co wisiało
  • Odpowiedz
Wiadomo, jacyś #!$%@? pseudocelebryci z youtuba znani głównie internetowej patologii lejący się po mordzie są lepsi od sportu, który może uprawiać tylko 20 najlepszych osób na świecie, inżynierowie budujący auta to światowa śmietanka, a o pokazanie się w garażu któregoś z zespołów zabiegają najsławniejsi ludzie na świecie xD


@rolnik_wykopowy: to wciąż ścigające się autka, zdrowi na umyśle wyrastają z takich rozrywek po podstawówce xD
  • Odpowiedz
@Tynka02: Ja pamiętam stary dobry wykop. Co prawda konto mam od paru miechow, ale codziennie przegladam ten portal ze smiesznymi obrazkami od przynajmniej 2007 roku.

Kiedys, czlowiek wchodzil tutaj z zaciekawieniem, poszerzal wiedze z zakresu nowych technologii, zawsze czegos ciekawego sie dowiedzial a na koniec posmial na mirkoblogu.

A dzisiaj? Fame MMA, lpg, zrzutki, co drugi to programista 50k+ i ch0! wie co jeszcze...
  • Odpowiedz
@Tynka02: Gościu. Ty oglądałeś i relacjonowałeś POGRZEB IRL Majora Suchodolskiego i próbujesz obrazić osoby z tagu famemma? To tak jakby prostytutka poszła do szkoły uczyć dzieci o szacunku do siebie xDDD
  • Odpowiedz