Wpis z mikrobloga

  • 0
@ArmageddonPrzeciwBladziom

1: każdy jest inny Ja np: czuję się pół świadomy bo jestem śpiący ale nie mam ochoty iść spać XD

2: Nie mój cały wpis był o tym że niektórzy z was chcieli by utrudniać ludziom życie zamiast pracować nad sobą i jestem stanie zrozumieć że jak ktoś ma poniżej 170cm i ryj brzydki to wtedy może uważać że przez to przegrał życie ale jak widzę typa który mówi że przegrał
@power-weak: Mój psycholog kiedyś powiedział, po sesji słowa od chuopa do chuopa. Da się odnieść sukces będąc brzydkim, jednak lepiej miej wtedy zaiebiscie zdrowy mental. Inaczej (nie będę tego pisał dosłownie) masz przewalone, rozumiesz psycholog mi to powiedział.
  • 0
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja

1: ile wzrostu masz? jeśli mniej niż 175cm to ok a jeśli więcej to wtedy to zwykła wymówka (Tak 175cm to nie jest niski wzrost) Szczenke można poprawić i to za darmo są na to treningi no chyba że masz cofnięta to wtedy tylko operacja lub coś innego co to lini włosów to nie będę się wypowiadał bo się nie znam

2: czy naprawdę według was Brak baby=przegryw?
  • 0
@Runaway28 czyli się da poza bardzo trudno ale sie da poza tym Zależy jak "brzydki" bo widziałem tutaj kilka Twarz i jedynie jedna była naprawdę brzydka większość była Normalna taka 5/10 lub wyższej ale już było pisanie "its over dla Chłopa"
@power-weak: Czyli rozumiem że lepiej ode mnie wiesz czy przegrałem bo znasz moje życie lepiej niż ja sam? Jeżeli czytasz w myślach to tracisz czas bo mógłbyś poczytać w myślach właściciela jakiegoś funduszu inwestycyjnego i zarobić na tym gruby szmal ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szczenke można poprawić i to za darmo są na to treningi


Pewnie chodziło ci o szczękę, jakie to treningi? żucie tej piłki z
  • 0
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja

1: A gdzie ja napisałem że wiem w jaki sposób przegrałeś życie a po prostu napisałem 2 pytania i 1 poradę

2: (napisałem źle "szczęka przepraszam) Nie są treningi na internecie na szczękę resztą sam robię i są efekty

3: czyli jednak masz powyżej 175cm czyli twój wzrost to tylko wymówka lub coś innego uwierzysz mi da się żyć przy wzroście poniżej 180cm Sam mam 176cm albo 178cm Natomiast jeśli to
@power-weak: No właśnie ty nie wiesz jak konkretnie wygląda życie moje czy jakiegokolwiek przegrywa z tagu ale jak ma over 175cm wzrostu to może wszystko XD no nie, to tak nie działa.

czyli jednak masz powyżej 175cm czyli twój wzrost to tylko wymówka


Aristotelis Sokratis Onasis swego czasu był jednym z najbogatszych ludzi na świecie mimo że jego rodzina straciła cały majątek i zaczynał właściwie od zera ( ͡° ͜