Wpis z mikrobloga

Zostałem ostatnio oszukany. Dałem się zrobić jak amator. Straciłem 290 zł. Przelałem na numer telefonu blika. Byłem dogadamy na kupno butów. Mam numer telefonu tego oszusta. To jakiś małolat. W sprawę zaangażowało się dużo ludzi. Może wykop również pomoże. Jego numer to 512 093 538. W SMS udaje poważną osobę która nie wie o chodzi ale ja doskonale wiem, że to on. Ma podłączone konta pod ten numer: TikTok, instagram, Whatsapp. Pomóżcie.

#oszusci #blik #scam #socialmedia #oszustwo #gownowpis #kiciochpyta #bankowosc
beastsajko7 - Zostałem ostatnio oszukany. Dałem się zrobić jak amator. Straciłem 290 ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Cygan_Wojtus jest bardzo aktywny po zdjęciami tego konta, jak dla mnie teksty homo, ale może teraz tak się mówi do znajomych i nie tylko temu czemuś odpowiada, ale i jakimś dziewczynom. Wiec warto poszukać, może którejś rodzice się pojawia na zdjęciu i masz gotowy punkt zaczepienia
  • Odpowiedz
@beastsajko7 u Natalii Wajdy, która wdała się w pyskówkę pod jednym ze zdjec z tym borysem (nazwała go „czarny”) znajdziesz mamuśkę lubiąca jej zdjęcie (mamuśka ma wspólne zdjęcie u siebie z Natalia, wiec przypadkow nie ma), napisałbym do starej, ze proszę o szybki kontakt zanim zadzwoni policja.
Cygan_Wojtus - @beastsajko7 u Natalii Wajdy, która wdała się w pyskówkę pod jednym ze...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
@beastsajko7 halo, przecież maja sporo znajomych, mamuśka ma zdjęcia na których znajomi lajkowali, wiec chętnie poczytają jak napiszesz im pod ich zdjęciami, ze maja wśród znajomych złodzieja i mamuśkę, która pochwała ;)
  • Odpowiedz