Wpis z mikrobloga

Mieszkam obecnie na Dominikanie w przyczepie i wreszcie jestem szczęśliwym i wolnym człowiekiem. W Polsce wszystko było zawsze takie same - ludzie zamknięci w sobie, długie zimy trwające 4 miesiące, a przez 6 miesięcy prawie cały dzień jest ciemno. Tutaj, na Dominikanie, moje życie wygląda zupełnie inaczej. Czasami wstaję o 5 rano, a czasami zdarza mi się spać nawet do 9-10. Zakupiłem swoją przyczepę, w której mieszka się świetnie, jest mała, około 10-12m2, ale mam też dużą działkę, ponad jednego ara. Większość czasu spędzam jednak na dworze.

Codziennie odwiedzam uroczą Chica, z którą spędzam dużo czasu. Kąpiel w jej domu to codzienny rytuał. Próbowałem też marihuany, jest bardzo łatwo dostępna i sprawia, że wieczory przy muzyce są relaksujące i przyjemne.

W planach mam zakup quada, a za rok zamierzam wyjechać na Dominikę, Haiti, Brazylię, Jamajkę i Kubę. Marzy mi się mieć co najmniej 4 żony i założyć rodzinę z co najmniej 10 dziećmi. W Polsce mam już jedno dziecko, ale żony nie mam.

Ostatnio zakupiłem też radioodtwarzacz, żeby słuchać tutejszego radia i odkrywać nowe, fajne płyty. Przy okazji, podzielcie się najlepszymi albumami z #usa #hiphop z ostatnich lat, które idealnie pasują do odpoczynku z jointem.

Warto też wspomnieć, że tutaj ludzie prowadzą bardzo bujne życie seksualne. Poniżej zamieszczam zdjęcie, które przedstawia typowe chicas.

Moje życie nabrało zupełnie nowego sensu, a podróże po karaibskich wyspach dodają mi energii do odkrywania kolejnych miejsc i spełniania moich marzeń. Nie rozumiem, dlaczego ludzie całe życie dążą do bogactwa, sławy i innych zbędnych rzeczy. Często umierają zapomniani przez ludzi. Ja wiem, że mnie nie zapomną, ponieważ będę miał co najmniej 4 żony i co najmniej 10 dzieci, a wszyscy będą nosić moje typowo polskie nazwisko. Pozdrawiam was serdecznie i zachęcam do spełniania swoich marzeń


wstawiam to dla smutasów z #przegryw i #wychodzimyzprzegrywu a normalne tagi to #gownowpis #podrozujzwykopem #wykopjointclub #takaprawda #swiatnauki #rozowepaski #niebieskiepaski #seks #zycie #pasta tylko ze to prawdziwe
wielkifanrapu - Mieszkam obecnie na Dominikanie w przyczepie i wreszcie jestem szczęś...

źródło: chicas

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@wielkifanrapu:

W Polsce wszystko było zawsze takie same

Kurcze a w Dominikanie to dopiero wszystko jest takie samo, dużo mniejsza różnorodność niż w Polsce. Narazie wszystko jest dla cb nowe to ci się podoba.
Ja tam wolę Polskę
  • Odpowiedz
@flexologist: Powiedział największy mitoman na wykopie który sobie ubzdurał że 25tyś ma w krypto, i ma problem z wypłaceniem ich, i jeszcze w formie podatku chce część swojego "zysku" oddać państwu xDDDDDDDD,
I jakby tego było mało to się przypieprza do porządnego człowieka który musiał na swój sukces zapracować ciężko i czegoś więcej chce od życia,
Skąd się tacy ludzie biorą..
  • Odpowiedz
@flexologist: Właśnie pokazujesz swoje dno umysłowe, tym że dla ciebie człowiek który chce spędzić część swojego życia w przyczepie na Dominikanie oraz chce podróżować po świecie to "farmazon". Wydaje się również, że masz BARDZO ograniczone spojrzenie na otaczający Cię świat, inne kultury oraz odkrywanie nowych perspektyw.
  • Odpowiedz