Wpis z mikrobloga

#motocykle zna ktoś z was alternatywę dla rok straps? oryginal kosztuje 100 zł (te szersze i dluzsze).

potrzebuje pasków z klamra i elastyczna guma żeby trzymała napięcie.

fortnine mnie tym zaraził i cały czas szukam, bezskutecznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 15
via Android
  • 0
@old_lolek tylko ze to jest zwykły pas parciany z ściągaczem. szukam rozwiązania, które będzie napięte jak np. w sakwie zejdzie powietrze z namiotu lub śpiwora. taki pas będzie luźny gdy sakwa się skompresuje podczas jazdy.
@NapTooR: jeśli twój bagaż tak jak opisujesz z jakiegoś powodu zmniejszy swoją objętość to napięta guma w pasach będzie luźna, więc nie będzie trzymała, równie dobrze możesz to mocno ścisnąć pasem i bagaż pod pasem skompresuje się na tyle że nic tam się już nie zmieni nawet jeśli wyjdzie z czegoś powietrze
@NapTooR: Alternatywy nie znam, ale mam rokstrapsy. Jedna z lepszych inwestycji jeśli chodzi o mocowanie bagażu, żadne paski nie mają podjazdu do nich ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś miałem zwykłe paski które miały się "zaciskać", ale kończyło się tak że większy dołek i trzeba było bagaż poprawiać... Teraz jedynie zawieszenie mnie ogranicza, a nie to że coś zgubię ( ͡ ͜ʖ ͡)
CptYolo - @NapTooR: Alternatywy nie znam, ale mam rokstrapsy. Jedna z lepszych inwest...

źródło: 20220907_114437

Pobierz