Wpis z mikrobloga

Jakie polecacie perfumy, gdzies tak do około 50zł (lub np. mniejsze próbki jakichś droższych?)

Dotychczas używałem dawno kupione "Men silver" z Zary i pachniały calkiem ładnie.

Nie znam sie i nie wiem jak określić słownie swoje preferencje.
Kiedyś ktoś tu na wypoku polecal perfumy "joop hoome", ze jakieś jedne z lepszych w swojej cenie, a jak powąchalem w ktorymś sklepie, t z tego co pamiętam bardziej mi to cuchło niż pachniało, wiec w sumie nie wiem dlaczego ludzie w ogle pytają o takie rzeczy w internecie

Jeszcze tak nawiasem mówiąc, to 30ml mialem z 5 lat xD wiec jak widac nie uzywalem tego czesto. Głownie jak chodzilem do klubow lub jakies inne imprezy. Chyba ze kupilbym sobie tez cos delikatnego, "nie rzucającego sie w nos", co nadawaloby sie do roboty

Edit: moge ostatecznie wydac 100zl, ale jesli faktycznie perfumy zrobilyby jakies wrazenie. jesli nie to chyba lepiej zostac przy 50

#perfumy #pytanie #modameska #niebieskiepaski
  • 10
  • Odpowiedz
@loopie96: czekałem na to pytanie, ale będe szczery do bólu, jak się raz psikniesz to majtki same będą ściągały przez głowe, dwa to się nawet nie odgonisz od nich i same się będą kleiły do ciebie, a nawet od czasu do czasu ci drinka w klubie postawią tylko po to, abyś zwrócił ich uwage..
a za trzecim psiknięciem na cialo, aby poprawić jakość zapachu, oraz aby uwydatnic na wiekszej czesci partii
  • Odpowiedz