Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się czy jesteśmy świadkami największej zwały w polskiej branży rozrywkowej?
Taki fest, to pewnie obrót na poziomie 100mln, sponsorem jest ING, to 5mln dziury na tydzień przed wydarzeniem, wydaje się śmieszne.
Organizator już dawno musiał być takim zimnym trupem, że nawet jego sponsor zakręcił mu kurek w ostatniej chwili. Ta akcja z karnetem za pół ceny, ostatni szansa na cud.
Szkoda mi tej wspaniałej imprezy, szkoda mi tych wszystkich udzi, którzy mają przez to miażdząco kiepski piątek..

#festfestival #banki
  • 7
@KrolWlosowzNosa: trochę dziwne w sumie jak bardzo musiało tam niegrać już od dłuższeo czasu. Fakt festiwal tej wielkości to majątek, trochę w branży jestem więc wiem, że tam wszystko jest na styk finansowy i jeśli się zarabia to w trakcie imprezy, ale mimo wszystko pada własnie całkiem spory ogranizator. Ciekawe co Undercity, Wisłoujściem itd.
@houseofpain: bardzo ciekawe. Byłem na kilku dużych festiwalach, ale fest mnie w zeszłym roku wyrwał z butów..
Głównie miejscem i rozmachem.
Bawiłem się bosko, a potem przez tygodnie kminiłem ile taki biznes kosztuje. Zbudować i zabawiać przez kilka dni, przez całą dobę, małe miasto..