Wpis z mikrobloga

@jankes83
Odpowiem tutaj bo u @BayzedMan wystąpił incydent kałowy, skasował mój komentarz i wrzucił na czarno xD zapytam jeszcze raz: czy przeszkadza Wam że ludzie mówią o przestępstwach popełnianych przez Ukraińców? Czy wolelibyście żeby ten temat był pomijany?
Jeśli chcecie żeby ludzie nie mówili o przestępstwach popełnianych przez Ukraińców to najlepiej przekonajcie Ukraińców żeby nie popełniali przestępstw ¯\(ツ)/¯
#ukraina
  • 15
@bArrek: odpisze Ci tu tak jak odpisałem tam:

może zwyczajnie warto patrzeć na statystyki popełnianych przestępstw przez obcokrajowców. Jak ukraińcy popełnialiby więcej przestępstw niż inni to wtedy można podnosić raban, a nie srać znaleziskiem o każdym pierdnięciu ukraińca w autobusie czy kradzieży tanich parówek z dyskontu
czy przeszkadza Wam że ludzie mówią o przestępstwach popełnianych przez Ukraińców?


@bArrek: tak, przeszkadza mi to, że naród który w żaden sposób nie wyróżnia się negatywnie pod względem przestępstw popełnianych w Polsce jest co chwilę gnojony w znaleziskach typu "Ukrainiec pierdnął w autobusie"
@bArrek: Szczerze to oni mają to w d8pach, oni myślą, że budują sobie jakiś kapitał polityczny mieszając politykę wszystkie popularne tagi. Niestety wzbudzają tylko żałość.

Gdyby popularne byłyby waśnie pokemony vs Dragonball to pluli by na pokemoniarzy robiąc z dragonbalarzy bohaterów, jednocześnie przypisując wszystkim pro pokemoniarskość i agenturę dla Pikachu.

Czasami to jest nawet śmieszne a czasami tak się na to tylko patrzę z politowaniem nad ich poziomem inteligencji.
@blah1blah2: czemu tak chciałbyś żeby przestępstwa Ukraińców były przemilczywane? Ty możesz pisać o dobrych uczynkach popełnianych przez nich a ktoś o przestępstwach. Co to wgl za zasada że dopiero jak będą popełniać najwięcej ze wszystkich to można o tym mówić? A teraz mają mieć ciche społeczne przyzwolenie? Problemem są przestępstwa przez nich popełniane a nie to że ktoś o tym mówi
czemu tak chciałbyś żeby przestępstwa Ukraińców były przemilczywane?


@bArrek: jest różnica pomiędzy "przemilczeniem" a robieniem dziesiątek znalezisk o każdym popełnionym przez nich przestępstwie tylko po to żeby sprawić wrażenie, że Ukraińcy to niesamowici bandyci. A fakty są takie, że to Polacy popełniają 3 razy więcej przestępstw niż Ukraińcy.

https://wykop.pl/wpis/72098353/nawiazujac-do-danych-z-artykulu-opublikowanego-na-
@jankes83: jeśli o tym nie mówić tzn że przemilczeć, nie ma nic pomiędzy. Z tego co mówisz to po prostu chcesz żeby ludzie pomijali ten temat. Trzeźwi kierowcy powodują więcej wypadków niż pijani, nagłówki przy każdej okazji "PIJANY PROWADZIŁ BMW I SPOWODOWAŁ WYPADEK" też Ci przeszkadzają? Nie ma nic złego w mówieniu prawdy, w przestawianiu rzeczywistości i opowiadaniu zdarzeń. Zło zaczyna się gdy ktoś chce zakazać rozmawiać na jakiś temat
jeśli o tym nie mówić tzn że przemilczeć, nie ma nic pomiędzy.


@bArrek: w takim razie zacznijcie z taką samą starannością i częstotliwością wrzucać znaleziska na temat przestępstw popełnionych przez Polaków. Przecież nie możemy ich przemilczeć. Nie ma nic pomiędzy. Chcesz żeby ludzie pomijali ten temat? Nie ma nic złego w mówieniu prawdy
@jankes83: ale ja nie chce żeby ten temat był pomijany, nikomu nie chce zakazać o tym mówić. To Ty chcesz zakazać mówić o przestępstwach Ukraińców. I nie wiem o jakich "nas" Ci chodzi bo nie wrzucałem nic o Ukraińcach ale nawet jeśli to nie Ty będziesz decydował kto sobie o czym pisze. Najpierw chcesz zakazać pisania o przestępstwach Ukraińców a później chcesz nakazać pisania o przestępstwach Polaków. Ktoś sobie pisze o
To Ty chcesz zakazać mówić o przestępstwach Ukraińców


@bArrek: co, w którym miejscu?

Przecież ludziom, którzy masowo wrzucają znaleziska dotyczące przestępstw Ukraińców nie chodzi o to, że Ukraińcy popełniają przestępstwa. Oni mają to w dupie. To po prostu kolejny powód do szczucia. Gdyby zależało im na sprawiedliwości to tak samo tworzyli by znaleziska o przestępstwach popełnianych przez Polaków,