Wpis z mikrobloga

Hejka, piszę pracę magisterską i liczę na pomoc z wypoku... Moja praca ma na celu budowanie lepszego rozumienia natury ludzkiej moralności i jej zależności od cech indywidualnych, czyli tego, jak cechy osobowości mogą wpływać na podejmowanie decyzji w sytuacjach moralnych. Badanie zawiera kilka nieoczywistych dylematów moralnych, więc jeśli lubisz analizować złożone sytuacje i podejmować głębokie refleksje, to zachęcam cię do udziału. Link do badania: https://psychodpt.fra1.qualtrics.com/jfe/form/SV_2gez8Zbecm9HGd0

#studbaza #studia #pracbaza #ankieta #pomocy #nauka #praca #psychologia #pracamagisterska #magisterka #pracadyplomowa
  • 28
@frecklie: no dobra ok wypelnie to, tylko tez uwazaj na selection bias, w sensie ze jak badziesz miala dane glownie z wykopu/internetu to moga wyjsc przeklamane. Sa prace magisterskie z psychologii gdzie ankietowani byli studentami psychologi nie musze mowic jaka to mialo wartosc
@frecklie uwielbiam wykopowe ankiety, naklikasz się jak głupi za darmo ale za to możesz klikać losowe odpowiedzi, ile potrzebujesz odpowiedzi? bo po 100 mogę się znudzić
  • 1
@Kalifornix: Zgadzam się z tobą, ale celem tych pytań nie jest pomiar rzeczywistych zachowań, co zresztą byłoby niemożliwe. Chodzi w nich o zasady moralne, którymi się kierujesz i zgodnie z którymi uważasz, że coś jest moralnie dopuszczalne/niedopuszczalne
@frecklie: Za wojną i mordowaniem Ukraińców w imię imperialnych bredni czyngów z pewnością większość żołnierzy armii Rosji też nie jest, ale włażą w to gówno i tym samym karmią zło swoim brakiem odwagi (bo zamiast protestować chcą być chytrzy i na tej wojnie zarobić).
@frecklie: Co to jest miejsce pamięci? Wypadałoby wyjaśnić niektóre pojęcia a nie że ankietowany ma się domyślać. Niektóre pytania są napisane niegramatycznie i nie byłem pewien czy dobrze odpowiadam.