Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Śmieszna sprawa
Przez wiele lat miałem starego, siermiężnego kompa na którym nawet gry z 2012 roku ledwo działały. Zawsze marzyłem żeby być w stanie pograć w gierki typu Wiedźmin 3 czy GTA V ale mój PC umarłby.
W zeszłym roku kupiłem sobie przyzwoitego pc który odpali powyższe gry bez żadnych problemów na najwyższych ustawieniach. Problem? Jestem w takim okresie życie, że nie mam na nic nastroju i ochoty.
Z jednej strony jestem w stanie zagrać w te gry, ale z drugiej, nie mam tego zapału co dawniej.
Gdybym te kilka lat temu miał dobrego kompa...
#pcmasterrace #gry #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
Każdy tak ma, siedziałem na 970 i miałem masę gier do ogrania, jeszcze więcej chciałem ogrywać i zawsze było coś
Dziś mam 3070 i spoko resztę, gram w 2 gry jak najdzie mnie ochota, a 90% mojego czasu na PC to oglądanie filmów
@MePix: Do tego po prostu jakoś nie mogę się zaangażować w długą grę. Przysiad na parę godzin np. do BG3 odpada. Dlatego teraz gram głównie w SF6, odpalam grę czekam moment żeby rozegrać parę walk i w każdej chwili mogę przestać nic nie tracąc. Nie mam czasu na bullshit. Ostatnio chciałem grać w Atomic Heart bo było na GP za darmo ale #!$%@?łem tą grę po 5 minutach bo za długie
@mirko_anonim: celuj w mniejsze, krótkie gierki, albo mało angażujące. Vampire Survivor np albo Superliminal. Jakiś czas temu dobrze mi się grało w platformówki, Ori, Planet of Lana. Teraz jRPG. Różnych gatunków popróbuj. Te duże gry AAA to mnie nudzą, pozachwycam się grafiką ale zaraz pojawi się otwarty świat, tysiąc znaczników, zadań pobocznych i się odechciewa.