Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: wiem, że nie powinno się oceniać kogoś po wyglądzie, ale wystarczy spojrzeć na tego typa i już wiadomo, że to patus. W 90% przypadków taka patologia ma to wypisane na mordzie już na starcie, nawet jak nie nadużywa alkoholu/narkotyków, niesamowite to jest, ale i dobrze, bo wiadomo od razu z kim ma się do czynienia.
  • Odpowiedz
@WielkiNos:

W końcu łobuz kocha najbardziej. Nie zmienia to jednak faktu, że Karynka będzie skakać na innych bolcach przez te 6 lat, a bandycie zostanie walenie konia za zasłonką w celi z chłoptasiami.
Łobuziak może również trafić na frajernie, albo jeszcze lepiej - na harem więzienny i zamieni się tą Karynkę.
Taki plot twist jest bardzo prawdopodobny.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
ntdc - @WielkiNos: 

W końcu łobuz kocha najbardziej. Nie zmienia to jednak faktu, że...

źródło: kiedy-uslyszysz-ze-ma-zawiasy-kuratora-i-problemy-z-agresja-napad-na-taksowkarza

Pobierz
  • Odpowiedz
@gdzie_mi_tu: Mirku zrobiłeś mi dzień wymagało to wspięcia się na wyżyny intelektu , czyli major to 5 lat podpułkownik to 11 pulkownik 12 , a kapitan i starszy chorąży sztabowy będą mieć po 12 , to totalny bezsens , nie mówiąc już o tym że typ co kradł katalizatory i uzbierało mu się 12 lat pierdla mógłby wytatuować sobie pułkownika 12 lat to za zlecenie zabójstwa jest , gangsterzy jak idą
  • Odpowiedz