Wpis z mikrobloga

@Ber3n: mi się zawsze przypomina ten oryginalny Janusz z wąsem, który był policjantem bodajże. Przez memy i wyśmiewanie chyba jakieś załamanie psychiczne przeżył. Szkoda mi się po ludzku chłopa zrobiło wtedy.

Derehajło słusznie robi, ma natomiast tego pecha, że idealnie pasuje fizjonomią do stereotypu janusza biznesu.
@Ber3n: trochę też jak z dawnym memem "Janusz wąsacz", gdzie facet nawet internetu nie miał i nie rozumiał o co chodzi, że jego morda ma podpis na przykład "ooo Passata kupił, złodziej". Miłe to było od strony społeczności internetowej, że zaprzestali po tym korzystać z tego mema na taką skalę, mam nadzieję, że i w tym przypadku będzie podobnie
ma natomiast tego pecha, że idealnie pasuje fizjonomią do stereotypu janusza biznesu.


@thority: ma też tego pecha, że sam takim Januszem był i dlatego nikomu nie szkoda wrzucać jego mordę na memy.

Przez memy i wyśmiewanie chyba jakieś załamanie psychiczne przeżył


@thority: :D
Jeżeli kogoś nie jest w stanie złamać praca w policji to memy tym bardziej. Gość chciał sobie wydębić odszkodowanie, co więcej wliczyłoby mu się to w podstawę emerytury. Później cyk, fajrant do końca życia...
@Ber3n: chyba #!$%@? zdziala bo jest osobą publiczna, i jego wizerunek podczas pelnienia funkcji publicznej jest publiczny. Nikt mu w domu foty z ukrycia nie zrobił, to są zdjęcia "z pracy". Zapytanie czy można spieniezac jego wizerunek na magnesach? Można. Vide gazety, programy w tv, portale w necie itd.
@Ber3n: Generalnie jakby podszedł do sprawy memów z dystansem to mógłby zbić spory kapitał polityczny na tym bo, byłby odbierany pozytywnie. Ludzie by nie podchodzili do niego jak do "Janusza biznesu" tylko jak do bohatera memów, no ale to jego sprawa może poczuł się tym urażony. Ale tworzenie takich magnesików i ich sprzedaż to jednak srogie przegięcie pały.