Wpis z mikrobloga

@cinu4: Widzę, że bardzo lubisz zwrot "włażenie w dupę Ukraińcom", ale co rozumiesz pod tym pojęciem? Czy jak popieram ich walkę o niepodległość, ale jednocześnie jestem przeciwny chociażby ich narracji w sprawie transportu zboża, to "wchodzę im w dupę" czy nie?
  • Odpowiedz
@nostalgiwolf: ale przecież typ ma rację. Niektórzy są zbyt ograniczeni intelektualnie, żeby zrozumieć, ze można być ZA wspieraniem Ukrainy w wojnie, ale przeciw nieustannemu klękaniu przed nimi i nie wymaganiu od nich niczego, jak i panoszeniu się ich u nas.
To nie są dwie wykluczające się kwestie. Tłuczą ruska to dobrze, bo to nasz interes narodowy. Dbanie o interesy Polski to też jest nasz interes narodowy i jakoś tylko z tym
  • Odpowiedz
@nostalgiwolf: @gryyyn bo dla Was stwierdzenie "Ukraina to państwo skorumpowane, rządzone przez oligarchów" to jest powtarzanie ruskiej propagandy. No co ja mam poradzić ze ruska propaganda wykorzystuje fakt że "Ukraina to państwo skorumpowane, rządzone przez oligarchów" i mówi Ukraina to państwo skorumpowane, rządzone przez oligarchów"?
  • Odpowiedz
@nostalgiwolf: ruska propaganda używa tez na przykład podstawowych przymiotnikow. Nie można już używać słów z tej grupy bo to z ruskiej propagandy?

Każdy fakt użyty w ruskiej propagandzie już musi zostać usunięty z dozwolonych do przytaczania faktów?
  • Odpowiedz