Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś czy zielonytemat.pl jeszcze działa i jest legit?

Wczoraj kupiłem konsultację, dziś rano odpowiedziałem na pytania na chacie i od tego czasu cisza.
Wiem, że kiedyś normalnie wystawiali recepty, myślicie że się zawinęli w związku ze zmianami w prawie, czy to teraz tyle u nich trwa? Korzystał ktoś ostatnio?

#medycznamarihuana #marihuana
  • 69
  • Odpowiedz
@K00tek: pierwszą receptę dostałem z Centrum Marihuany, przy drugiej dostałem odpowiedź żebym zmienił pracę, dzisiaj próbowałem w tej która wymieniłeś to dostałem odpowiedź, że mój przypadek nie nadaje się do leczenia i żebym spróbował konwencjonalnych metod. Co więcej wzięto pod uwagę tylko jeden aspekt mojego przypadku, ten dla którego można łatwiej odrzucić. Po wiadomości kontakt się urywa i tyle, nie ma żadnej rozmowy i wyjaśnień. Jeśli nie chcesz problemów i nie
  • Odpowiedz
@K00tek: jeśli chcesz przyspieszyć proces to udostępnij im konto IKP, dostaniesz link do czatu z lekarzem, choć już na tym etapie to będzie wyglądało jak scam. Daj znaka jak to wyszło
  • Odpowiedz
Myślę, że jeśli lekarz może wystawić 100 recept osiemdziesięciu pacjentom to dużo wniosków będzie odrzucana, by zmniejszyć kolejki. Jeśli firma byłaby legitna to przed wprowadzeniem zmian, postarali się o odpowiednią ilość lekarzy, ażeby wizyty przebiegały szybko, ale skutecznie. Jeśli czeka się na wizytę x czasu to znaczy, że coś jest nie tak, skoro mało kto chce z nimi współpracować
  • Odpowiedz
@CirillaFionaEllen: tak jak pisałem wyżej.

Myślę, że jeśli lekarz może wystawić 100 recept osiemdziesięciu pacjentom to dużo wniosków będzie odrzucana, by zmniejszyć kolejki. Jeśli firma byłaby legitna to przed wprowadzeniem zmian, postarali się o odpowiednią ilość lekarzy, ażeby wizyty przebiegały szybko, ale skutecznie. Jeśli czeka się na wizytę x czasu to znaczy, że coś jest nie tak, skoro mało kto chce z nimi współpracować

Ruletka. W legitnej klinice nie ma tego
  • Odpowiedz
@K00tek: pewnie, że tak. Opowiedz z jakimi miałeś doświadczenia i dlaczego akurat ta odmiana działa na Ciebie najlepiej. Mnie też pytał co dotychczas stosowałem i usłyszałem, że to dobry wybór i czy chciałbym coś zmienić, bo jest możliwość wystawienia recepty na dwa leki. Wybrałem jednak opcje która jest mi już znana.
  • Odpowiedz
@CirillaFionaEllen: pamiętaj tylko, że mając teraz dostęp do historii leczenia i recept musisz dawkować to odpowiedzialnie. Jeśli zgłosisz się po receptę załóżmy za miesiąc to już nigdy jej nie dostaniesz. Obojętnie gdzie
  • Odpowiedz