Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś czy zielonytemat.pl jeszcze działa i jest legit?

Wczoraj kupiłem konsultację, dziś rano odpowiedziałem na pytania na chacie i od tego czasu cisza.
Wiem, że kiedyś normalnie wystawiali recepty, myślicie że się zawinęli w związku ze zmianami w prawie, czy to teraz tyle u nich trwa? Korzystał ktoś ostatnio?

#medycznamarihuana #marihuana
  • 69
  • Odpowiedz
@Miododajne_Marzenia: przyznaję Ci pełną rację - może i to reklama ale jest co reklamować. Nie zdziwię się, jeśli naprawdę założyłeś konto tylko w celu polecenia bo też jestem zachwycony. Zielonytemat to chamski skam w porównaniu do Medicante. Przede wszystkim jasno przedstawione jacy lekarze są do wyboru, na jaką godzinę chcemy się umówić i oczywiście faktycznie fachowa i sensowna rozmowa w formie wideo z kimś, kto zna się na rzeczy i jest
  • Odpowiedz
02.08 złożone zamówienie, do dziś 0 odpowiedzi 0 update statusu, napisalem wiec na kontakt@zielonytemat.pl o zwrot pieniedzy, dostalem automatyczna wiadomosc nawet nie ustosunkowujaca sie do zwrotu tylko ctrl+c ctrl+v ze czas oczekiwania jets wydluzony. Wczesniej 2 rayz zrealizowalem recepte, ale po zmianie prawa moge smialo stwierdzic ze zielonytemat.pl to scam
  • Odpowiedz
Tak, mieli problemy przez zmiane prawa, od tamtej pory wzialem juz od nich 3 recepty, dalem im druga szanse, kazda recka w 1 dzien, i w aptece mialem farta ze trafilem stuff 4tyg przed terminem i za 15g place 360zl :) Takze polecam ;p
  • Odpowiedz
@KoRnish: @pawel-kozel @pawel-kozel
Wywiad? Kpina. Brak pogłębionego. Wymiana wiadomości przez pocztę. Nie wiem czy piszę z botem czy panią doktor.
Pytanie nr.1 Jaką zgłaszam dolegliwość.
Pytanie nr.2 Czy wcześniej konsultowałem to z lekarzem psychiatrą i jakie leki zostały zlecone. Także zalecenie, aby przesłać upoważnienie dla firmy do wglądu w moje IKP.
Pytanie nr.3 Czy miałem zlecane wcześniej leki psychotropowe.
Nie zdążyłem odpowiedzieć na e-maila ( nie miałem zielonego pojęcia, że istnieją
  • Odpowiedz
Wywiad? Kpina. Brak pogłębionego. Wymiana wiadomości przez pocztę. Nie wiem czy piszę z botem czy panią doktor.
Pytanie nr.1 Jaką zgłaszam dolegliwość.
Pytanie nr.2 Czy wcześniej konsultowałem to z lekarzem psychiatrą i jakie leki zostały zlecone. Także zalecenie, aby przesłać upoważnienie dla firmy do wglądu w moje IKP.
Pytanie nr.3 Czy miałem zlecane wcześniej leki psychotropowe.
Nie zdążyłem odpowiedzieć na e-maila ( nie miałem zielonego pojęcia, że istnieją jakieś ramy czasowe, w
  • Odpowiedz