Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś czy zielonytemat.pl jeszcze działa i jest legit?

Wczoraj kupiłem konsultację, dziś rano odpowiedziałem na pytania na chacie i od tego czasu cisza.
Wiem, że kiedyś normalnie wystawiali recepty, myślicie że się zawinęli w związku ze zmianami w prawie, czy to teraz tyle u nich trwa? Korzystał ktoś ostatnio?

#medycznamarihuana #marihuana
  • 69
  • Odpowiedz
@CirillaFionaEllen: tylko on dostal link do czatu z lekarzem, a ja maila z potwierdzeniem i nr konsultacji i cisza, no ale czekam jeszcze xd
jak do wtorku rano sie nie odezwa, to chyba sie nie uda
wtedy sprobuje szans u Aspot Clinics
  • Odpowiedz
@K00tek: ale na maila kontaktowego odpisali mi to samo właśnie:
Dzień dobry,

Obecnie mamy bardzo dużo zamówień. Ministerstwo Zdrowia ograniczyło lekarzom możliwość wystawiania recept. W związku z tym czas realizacji e-konsultacji może się wydłużyć.

Lekarz realizuje wnioski według kolejki, proszę
  • Odpowiedz
@CirillaFionaEllen: no ja wlasnie wolalbym nie isc po lek do osiedlowego lekarza xd
a cos czuje, ze nic innego przez weekend sien ie wydarzy :(
a mialem dzis w wiedzmina 3 wieczorem pograc w pieknym klimacie, a tu taki zonk xd
  • Odpowiedz
@K00tek: Problem jest nie z mm sensu stricte, tylko do systemu wdał się jakiś bug. Lekarze mają problemy z wystawieniem recept na wiele środków, gdyż system im to blokuje. Problemy są na SOR'ach, w hospicjach. Ogólnie niezła afera się zrobiła, ciężko chorzy ludzie nie mogą mieć przepisanych niezbędnych im leków przez nieprawidłowe działanie systemu.
Odbiło się to też siłą rzeczy na mm.
Polecam to konto, gostek na bieżąco zdaje relację.
  • Odpowiedz
@K00tek:
@CirillaFionaEllen

Panowie. Wszystkie receptomaty to scam. O ile pierwszą receptę dostaniecie bez problemu tak kolejna to już problem. Ja dostałem wskazania aby zmienić pracę, albo że mój przypadek nie nadaje się do takiego leczenia, choć wcześniej się nadawał. Mogą odrzucić prośbę o receptę pod byle pretekstem byle zgadzał się hajs. Jeśli nie chcecie w przyszłości podobnych problemów to polecam Medicante. Pierwsza wizyta 69zl a nie dwa razy więcej
  • Odpowiedz
@CirillaFionaEllen: wiem, ale nie jest to reklama. Założyłem tu konto z #!$%@? po dwóch "wizytach" receptomatach. Dałem się nabrać jak jeleń. Tak. Wybierasz dogodny termin i godzinę, rozmowa trwa jakieś 15min. max. 30min.
Możesz wybrać lekarza jaki Ci odpowiada, na ich stronie są szczegółowe informacje który jest od czego. Zresztą po rejestracji zostaniesz dokładnie poprowadzony co i jak. Najważniejsze żeby być szczerym i nie zmyślać bajek, bo to nigdy nie
  • Odpowiedz