Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś czy zielonytemat.pl jeszcze działa i jest legit?

Wczoraj kupiłem konsultację, dziś rano odpowiedziałem na pytania na chacie i od tego czasu cisza.
Wiem, że kiedyś normalnie wystawiali recepty, myślicie że się zawinęli w związku ze zmianami w prawie, czy to teraz tyle u nich trwa? Korzystał ktoś ostatnio?

#medycznamarihuana #marihuana
  • 69
  • Odpowiedz
  • 0
@waznepytanie: dalej bez odzewu, a pisałem już na ich obu chatach (ogólnym i tym z lekarzem) i priva na fb. Chyba się zawinęli, a stronkę zostawili żeby jacyś frajerzy jeszcze powpłacali kasę póki nikt się nie kapnie. Także ostrzegam, nie kupować konsultacji na zielonytemat.pl!
  • Odpowiedz
@Vaettr_vaegher @KoRnish: Po jakim czasie od złożenia zamówienia dostaliście receptę? i w jaki sposób wyglądał ten chat z lekarzem? poprzednim razem złożyłem zamówienie, opisałem dolegliwość i dostałem recepte bez zadnego kontaktu, natomiast dzisiaj od 12 brak odezewu i zaczynam się trochę niepokoić
  • Odpowiedz
Ogólnie takie ogolne pytania- czy byles u lekarza, czy ktoś zasugerował medyczną, czy są lub były myśli samobójcze, czy jest skłonność do uzależnień etc- nic strasznego
  • Odpowiedz
@CirillaFionaEllen: o 16, dzis udostepnilem im swoje konto ikp, bo ponoc po zmianie rozporzadzenia ministerstwa zdrowia musza miec wglad do konta ikp(jezeli je posiadasz)
no i napisalem maila, wlasnie dostalem odpowiedz:
"Dzień dobry,

Obecnie mamy bardzo dużo zamówień. Ministerstwo Zdrowia ograniczyło lekarzom możliwość wystawiania recept. W związku z tym czas realizacji e-konsultacji może się wydłużyć.
Lekarz realizuje wnioski według kolejki, proszę o cierpliwość."
nie wiem czy ich olac i sprobowac na
  • Odpowiedz
  • 0
Ja złożyłem we wtorek wieczorem, w nocy o 1:30 dostałem link do chata i wiadomość z pytaniami (to spełnia obowiązek wywiadu z nowych regulacji. Były pytania o choroby, stan psychiczny itd.) w środę rano odpisałem a w czwartek ok. 15:30 dostałem receptę.
Trwa to trochę dłużej, ale koniec końców działa tak jak przedtem więc jest git :)
  • Odpowiedz
  • 1
@K00tek: Jak możesz się wstrzymać to poczekaj. Tak jak piszą, muszą teraz skrupulatniej analizować te wywiady w związku z tymi zmianami żeby w razie czego mieć dupochron (choć mnie nikt o dostęp do IKP nie prosił, ale pewnie to zależy od skrupulatności konkretnego lekarza), ale koniec końców dostaniesz receptę, pewnie dziś albo w poniedziałek.
  • Odpowiedz
@KoRnish: no wlasnie jest taka informacja na ich stronie na samej gorze na czerwonym tle, chyba pojawila sie dzisiaj lub wczoraj.

"Aby przyspieszyć czas oczekiwania na e-wizytę udostępnij swoje konto IKP naszej placówce medycznej. Kliknij TUTAJ i zobacz jak to zrobić."

dzieki, wiec czekam
dam znac do poniedzialku czy sie doczekalem, a jak nie uda sie, to sproboje z Aspot Clinics i tez napisze co i jak.
  • Odpowiedz