Wpis z mikrobloga

Niektórzy z was mówią, że nic gorszego nas nie może spotkać niż pis, a ja uważam, iż lewica i ich 10% jest znaczenia gorsza ponieważ rola chłopa w tym państwie będzie sprowadzana do roli robola z którego będą ściągać kolejne podatki, aby przeznaczyć zbiory na nowe socjale dla nierobów, a przede wszystkim naszych #p0lek witaminek. Mamy już pomysł na podpaski, ma być darmowa antykoncepcja (tylko dla kobiet), UE wprowadza parytety w radach nadzorczych, tylko czekać na bardziej chore pomysły..., a nie czekaj, jest też pomysł na urlop menstruacyjny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #bekazpisu #4konserwy #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn
  • 8
  • Odpowiedz
@ciachostko: Przecież PiS też wprowadza tego typu rozwiązania, tylko o tym się w prawicowych bańkach nie mówi, więc się nie roznosi.
PiS wprowadził nierówny wiek emerytalny, obowiązkowe ćwiczenia wojskowe, mieszkanie za pomówienie, emeryturę dla matek, więzienie za 3 miesiące niepłacenia alimentów, darmowe leki dla kobiet w ciąży, pierwszeństwo dla kobiet w ciąży do lekarza, nakaz przedłużania kobietom w ciąży umowy do dnia porodu przy pracach sezonowych. Ostatnio wspólnie z Solidarnością uchwalił
  • Odpowiedz
  • 16
@lemek123: przecież napisałem, że może nas spotkać coś gorszego niż pis, co sugeruje, że sam pis również nie jest dobry i wiem o tych rzeczach, które wymieniłeś.

A no i po wyborach wprowadzi zetkę dla mężczyzn.


ktokolwiek by nie rządził to wprowadzi zetkę
  • Odpowiedz
@ciachostko:
" rola chłopa w tym państwie będzie sprowadzana do roli robola z którego będą ściągać kolejne podatki, aby przeznaczyć zbiory na nowe socjale dla nierobów"
A teraz to Twoim zdaniem jak jest?
  • Odpowiedz