Wpis z mikrobloga

Trzymajcie mnie. Na głównej wisi znalezisko z prawie 500 wykopami o planach hackowania mózgu przez masonerię, gdzie sam autor potwierdza legitność znaleziska cytatami z biblii XD

Dosłownie całe znalezisko to jest jedno wielkie szurskie bingo. Elita internetu #!$%@? mać XD

#bekazwykopkow #bekazkatoli #heheszki #neuropa #elitainternetu
Pobierz
źródło: Screenshot 2023-08-02 at 08-57-56 WEF o czipowaniu inwigilacji i hackowaniu ludzi
  • 53
Teorie spiskowe, antyszczepionkowy bełkot, prorosyjska propaganda, ubustwianie konfederacji, filmy z żółtymi napisami, "PILNE murzyn pierdnął w ameryce", cyfrowy piniondz i jaszczuroludzie rządzący światem. Wchodząc na główną jest tyle tematów że ciężko się zdecydować z którego najpierw będę się śmiał
I dziwnym trafem Ci wszyscy spiskowcy, anty-szczepionkowcy, specjaliści od ukrainizacji i wszelkiej maści poyeby głosują w 90% na jedną partię. 10% z nich ma może PiS, a 90 % zgadnijcie co to za opcja ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ciekawe dlaczego tak jest skoro im tylko na niskich podatkach zależy( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kryspin013: ty, ale jak ktoś się #!$%@? i połamie, to tez trafia na główną z tysiącem wykopów.
bo śmieszne, bo ała #!$%@? rzeczywiście, etc.
daj spokój, to internety. tu ziemia jest płaska. xD
@xqwzyts: Harari który pisze książki o zagrożeniach jakie niesie za sobą rozwój cywilizacji. Przeczytałem wszystkie jego książki i nie wiem jak można gościa przykleić do NWO xd