Wpis z mikrobloga

Dawno nic nie pisałam, więc parę słów co u mnie!

Jestem po kolejnej wymianie rurki. W tym temacie nie było zmian niestety ze względu na ciągle, zbyt duże zwężenie tchawicy. Trzeba cierpliwości...

Najbardziej uprzykrza mi życie tzw. MIKLONIA w wyniku której nagle, tracę równowagę i dochodzi do upadków. Bezpieczniej czuje się chodząc z asystą. Ostatnio przewróciłam się tak nieszczęśliwie, że złamałam rękę i pomimo umieszczenia jej w gipsie nastąpiło przemieszczenie kości. Jestem już po operacji, bogatsza w pierwszą bliznę i tytanową blaszkę pod skórą.

Ataki padaczki dawno się nie powtórzyły.

Mam dużo wolnego czasu, chodzę z opiekunką na siłownię i często wychodzę na spacery i siłownię zewnętrzną. Dochodzą ćwiczenia w domu, prywatna rehabilitacja i logopeda, a także różne zabiegi: wirówka, lasery czy masaże. Szukam aktywności dobrych dla mnie, dających mi spokój, ukojenie. Próbowałam również bodyfulness, a obecnie chodzę na terapię ruchem i tańcem, którą bardzo lubię.

Pod koniec lipca czeka mnie konsultacja u innego neurologa. Wiążę z nią nadzieję, na nowe spojrzenie na moją sytuację, a także na zgodę na testowanie kombinezonu Mollii ! Kombinezon ten pomógł wielu osobom z podobnymi problemami do moich, przede wszystkim redukuje spastyczność mięśni i je aktywuje, a także uśmierza ból.

Trzymajcie za mnie kciuki!
Ewelina

#lelilelwracadozdrowia #wykopefekt #siepomaga #rozowypasek #pokazmorde #kleszcze #choroby #atencyjnyrozowypasek
  • 7
  • Odpowiedz
@lelilel: oby pomógł neurologia ʕ⁠っ⁠ʔ⁠っʕ⁠っ⁠ʔ⁠っʕ⁠っ⁠ʔ⁠っʕ⁠っ⁠ʔ⁠っʕ⁠っ⁠ʔ⁠っ
  • Odpowiedz
@lelilel: oby pomógł neurologʕ⁠っ⁠ʔ⁠っʕ⁠っ⁠ʔ⁠っʕ⁠っ⁠ʔ⁠っʕ⁠っ⁠ʔ⁠っʕ⁠っ⁠ʔ⁠っ
  • Odpowiedz
@lelilel: Kibicuje ❤️ Tez jestem po tracheostomii - jak beda usuwali Ci rurke, sprobuj albo doprosic o szycie albo bardzo pilnowac steristripsow. Mi sie rozeszla rana - 3 razy ????przez co bardzo sie babralo, brzmie jak wokalista metalowy po trasie I zostala mi paskudna blizna - chociaz domyslam sie ze po walce jaka stoczylas, to najmniejsze Twoje zmartwienie. Team rurki!
  • Odpowiedz