Wpis z mikrobloga

Apteka OLMED Opinie.
Przestrzegam Was przed zakupami w aptece Olmed która ma siedzibę w Łodzi.
Zamówiłam i opłaciłam towary 26.07 za 130zł i czekam. Po 2 dniach info że nie ma jednego kremu, że nastąpiła pomyłka magazynowa.
Co ciekawe krem ten nadal widnieje w sprzedaży na ceneo, apteka nic nie korygowała, nadal naciąga ludzi na krem którego nie mają.

Następnego dnia wiadomość że zamówienie jest anulowane, pytam dlaczego, zero odpowiedzi. Po 5 dniach od opłacenia zamówienia otrzymałam wiadomość że całe zamówienie jest anulowane, uwaga, z powodu INWENTARYZACJI.

W sklepie nie ma jednak informacji że jest inwentaryzacja https://www.aptekaolmed.pl/
Albo ja zostałam okłamana albo oszukuje sie innych klientów.

Takiej fuszery i robienia w ciula klientów jak żyje nie widziałam.

Ostrzegam przed apteką OLMED, nie warto!

Kupując leki, kosmetyki i suple w internecie można sporo zaoszczędzić, nie mówiąc o tym że nie musisz iść do apteki i stać w kilometrowej kolejce. Większość aptek działa normalnie, są jednak takie OLMED i piszę o tym tutaj ponieważ nie mam możliwości dać prawdziwej opinii nigdzie.

#zdrowie #aptekaolmed #farmacja #januszebiznesu #oszukujo #bekazpodludzi
arinkao - Apteka OLMED Opinie.
Przestrzegam Was przed zakupami w aptece Olmed która m...

źródło: olmed

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@arinkao jechałem miesiąc temu na bla bla z babka która też raz robiła zakupy w internetowej aptece i ja oszukali (nie wiem niestety czy to ta), w urzędzie dowiedziała się, że każdy o tym wie i kij im mogą zrobić bo serwery są gdzieś na sri lance czy innej Kambodży i dalej robią ludzi w wuja
  • Odpowiedz
  • 1
@PodniebnyMurzyn: To chyba zależy na jakiego urzędnika się trafi, ta akurat apteka ma siedzibę w Polsce i jeśli nie otrzymałabym kasy to idę na policje, zgłoszenie muszą przyjąć.
  • Odpowiedz
  • 0
@assurin: Jak tam będziesz przypadkiem to powiedz im w aptece że cała polska mówi że nie potrafią prowadzić interesu przez internet i oszukują ludzi.
  • Odpowiedz