Wpis z mikrobloga

Wróciła, królowa życia #!$%@?, co nie potrafi drzwi zamknąć. Rozumiecie? Za każdym razem musi trzasnąć drzwiami, nieważne czy jest 6 rano, 12 w południe, 20 wieczorem, 3 w nocy - drzwi latają #!$%@? jak w oborze. A najlepsze jest to, że akurat jej drzwi można zamknąć normalnie, po cichu xD, w porównaniu do innych (oprócz jej i moich). Tzn., inne też można zamknąć po cichu, ale to już wymaga niebotycznych umiejętności w postaci delikatnego przytrzymania ich za klamkę do końca. Nigdy więcej żadnego mieszkania z babami. Ani nikim innym. W oplu będę spał jak mnie z kawalierki wyrzucą.

#wspollokatorzy #wynajem #stancjabaza
obuniem - Wróciła, królowa życia #!$%@?, co nie potrafi drzwi zamknąć. Rozumiecie? Za...

źródło: temp_file8910391121355221251

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@brakloginuf nawet jakby była ładna, to niczego to nie zmienia, 2 tygodnie jej nie było, to wróciła dziś i jebla raz tak, jakby ktoś Little Boy'a zrzucił obok
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Hissis pisząc "inne drzwi" miałem na myśli drzwi od mieszkania, łazienki, kibla, i drzwi od drugiej współlokatorki, tam gdzie największy skłot jest
  • Odpowiedz
@obuniem: jak się zle zatrzaskują to podreguluj na zawiasach albo podluz podkładke pod okucie, pokaż że jesteś facet i jak masz z czymś problem to się odezwij
  • Odpowiedz
  • 9
@obuniem znam ten ból, aż mnie wszytko zaczyna boleć keidy mysle o tym że muszę wrócić niedługo do wynajmowanego pokoju z babami co robią pranie o 6, susza włosy o 6, #!$%@? wszytko robią o 6, a i tak cały dzień siedzą w domu na dupsku
  • Odpowiedz
@obuniem: i co zlała Cię jak mówiłeś żeby nie trzaskała? bo napisałeś tylko co Cię boli, ale zero o próbie rozwiązania tego problemu.
  • Odpowiedz
@obuniem: tez mnie fascynują takie osoby co nie umieją się z niczym obchodzić normalnie, wszystkim #!$%@?ąć, jak jest wolna przestrzeń to #!$%@?ć wszystko jakimiś szamponikami i innymi gównami, ile takiej osobie nie dasz przestrzeni to zawsze ją #!$%@? tak że będzie się wszystko wysypywać i wypadać, DRAMAT
  • Odpowiedz
@obuniem: Nie każdego rodzice wychowali. Ja zawsze starałem się być w porządku i chociażby późno wieczorem/nocy chodzić po cichu czy powoli zamykać drzwi, ale niektórzy i tak swoje. Debile. Nic nie poradzisz.
  • Odpowiedz