Wpis z mikrobloga

W robocie chłopy pytali się mnie, czy coś ruc*ałem w weekend ("he he"). Odpowiedziałem, że nie, bo nigdy nie miałem dziewczyny. Oni w śmiech i pojawiły się głupie odzywki: "to po co młody żyjesz?", "pedał", "ja bym tak nie mógł"... Ja #!$%@?, mam dosyć.

#przegryw #samotnosc #kolchoz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mientowy_obserwator_bez_zycia: Najlepsze jest to że, zbierał mieszkając z rodzicami i odmawiał sobie wszystkiego. Męczyli go podobnie jak Ciebie a jak już kupił furę to pół zakładu wyszło a później część dzbanów foty robiło sb. przy aucie na parkingu. A potem pół roku debatowali skąd na to ma. Debile i tyle. A łepek spoko ogólnie był, kumaty a ta reszta patola i pełno starych dziadów dzbanów albo typowych sebixów zawistnych i
  • Odpowiedz
@mientowy_obserwator_bez_zycia: takim #!$%@? januszom odpowiadaj w stylu "pytasz, bo sam juz nie mozesz i zdrowie nie pozwala? januszku teraz te niebieskie tabeltki sa dostepne w kazdej aptece. wezmiesz to tez ci sie uda poruchac" ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko nie mów mu to sam na sam, a gdy będzie ich więcej to pozostali wyśmieją janusza ze mlody go zgasił
  • Odpowiedz