Wpis z mikrobloga

#famemma
Czekaj Łulfi bo widzę że ciągle ludzie pytają co z Karasiem w Fame. Słuchajcie, mnie z Karasiem łączyły tylko relacje biznesowe.To że Robert walczy dla federacji której jestem włodarzem to nie oznacza że jesteśmy jakimiś nie wiem... turbo ziomkami. To jest zawodnik Fame MMA więc normalne stary że czasami zbiliśmy piątke jak się przecięliśmy na jakimś programie lub coś takiego stary. I też już mnie #!$%@? ten temat stary że wszystko co odjebią zawodnicy Fame to od razu się to przypisuje mi. Poza tym też już nie mówcie że on jest nagle jakimś nie wiem... sterydziarzem stary. W kuluarach się mówi że to mogło być przez leki co Robert brał w trakcie leczenia ręki stary. Póki co sprawa się snowballuje i nie skazujmy od razu kogoś na pożarcie

Ulfik: Hyhyhy afera sterydowa hyhyhy

Boxdel: Nie, bo mnie juz to #!$%@? stary... A z resztą, kończę już #!$%@? ten temat. Przejdźmy teraz do filmu Stanowskiego o Natalii Janoszek

Ulfik: Hehe no totalnie ją zaorał...

#famemma
ezma - #famemma
Czekaj Łulfi bo widzę że ciągle ludzie pytają co z Karasiem w Fame. S...

źródło: bombel

Pobierz
  • 6
@Weretek: Ta pasta polega na tym, że używa się jej w kontekście każdego wydarzenia, o ile jego bohater ma jakikolwiek, najmniejszy związek ze światem influ/Fame MMA/Boxdelem, a Karaś walczył na Fame.