Wpis z mikrobloga

@LeKosmita: owszem jest, nawet jednym z największych celów, zaraz po przekszywaniu puli genetycznej

Bez przeżycia nie przekażesz puli genetycznej ????
Dlatego organizmy ścigają się w sposobach aby uchronić się przed innymi organizmami i zwyczajnie przeżyć

W tym wypadku mam nadzieję że zadziałały naturalne mechanizmy selekcji

Ale wiemy o co chodzi, siedzenie na kanapie to nie życie, łażenie po wieżowcach to dopiero życie ;)

Jak dla mnie niech se ludzie robią co
  • Odpowiedz
@masterdick:

owszem jest, nawet jednym z największych celów, zaraz po przekszywaniu puli genetycznej

twoim celem życia jest przekazanie puli genetycznej?
@jamajskikanion dobra czy kiedykolwiek się zdarzyło że ktoś kogoś zabił w ten sposób? xD Bo mi się ten argument wydaję troszkę naciągany. WIem że jest taka możliwość ale wydaję mi się że to trzeba by było mieć sporo pecha jednak. Coś kiedyś słyszałem o jakimś samobójcy ale nie wiem czy to
  • Odpowiedz
@jamajskikanion: ja bym powiedział, że to trochę inna sprawa bo taki samobójca skacze jak nikt praktycznie o tym nie wie. Tych ludzi co wchodzą na te wieżowce obserwują ludzie z ziemi, więc ryzyko, że kogoś zabije spadając jest dużo mniejsze.
  • Odpowiedz
@LeKosmita: to ogólny cel życia, jako życia - odwieczna walka o przetrwanie

Mój nie, mój cel to #!$%@?ć w kosmos w celu poszukiwania inteligentnego życia, bo poza ośmiornicami nie mam z kim gadać

Tzn mam ale jednostronna rozmowa to słaba konwersacja
  • Odpowiedz
@KarolaG17 Zaraz zleci się banda pajaców broniąca BNT. Zaskakujące jest to że cały wykop jest giga cięty na pajaców za kółkiem którzy urządzają sobie wyścigi na publicznych drogach stwarzają zagrożenie dla innych, jednocześnie jest ogromne przyzwolenie na głupoty pokroju BNT gdzie chłop może spaść komuś na głowę i zabić. Dodatkowo angażuje służby takie jak straż pożarna, policja czy karetka gdzie te służby mogłyby właśnie ratować życie potrzebującej osobie a nie pilnować debila
  • Odpowiedz
@NarciarzFarciarz: Nie zdarza się, że ktoś wchodzi na wieżowiec i pozostaje niezauważony. Tłum gapiów zbiera się dość szybko i jest dostatecznie alarmujący. Prędzej samobójca z zaskoczenia spadnie Ci na głowę.

Dodatkowo angażuje służby takie jak straż pożarna, policja czy karetka gdzie te służby mogłyby właśnie


Wozić żuli na SOR, ochraniać dom ₖaczyńskiego, zabezpieczać mecz piłkarski, a całkiem niedawno temu ścigać ludzi za chodzenie po lasach bez maseczek xD. Tak bardzo zajęci
  • Odpowiedz
@NarciarzFarciarz: serio porównałeś zagrożenie idące z idiotów za kierownicą na drogach z których codziennie korzystają miliony ludzi i na których dziennie ginie kilka osób do sytuacji, w których raz na miesiąc jakiś chłop wspina się na budynek i jeśli spadnie, to poza tym, że się zabije, to stwarza zagrożenie na powierzchni 2m^2 a czas, w którym mógłby zrobić komuś krzywdę to mały ułamek sekundy? xD Lepszym porównaniem byłoby zagrożenie płynące z
  • Odpowiedz