Wpis z mikrobloga

Mam nadzieje, że gdyby doszło do podobnej sytuacji z ukochanym wśród fanów BNT to nie spadnie na niewinną osobę, czy wózek z dzieckiem. A no i zdąży zareklamować swój sklep internetowy podczas robienia nielegalnych rzeczy, gdzie dodatkowo przez jego zabawę wysyłane są służby które mogłyby stacjonować w innym miejscu

#bnt #banot #polskiyoutube #wspinaczka
KarolaG17 - Mam nadzieje, że gdyby doszło do podobnej sytuacji z ukochanym wśród fanó...

źródło: Screenshot_20230730_211648_Twitter

Pobierz
  • 69
@KarolaG17: Porównywanie tego Remiego Lucidia, który był świrnięty albo uzależniony od adrenaliny albo jedno i drugie do Banota to jakieś kuriozum. Ty widziałaś nagrania jednego i drugiego i naprawdę nie widzisz żadnej różnicy między nimi. Ja widziałem jeden film Remiego i widać że koleś nie jest normalny, Banot dba o siebie, o swoje bezpieczeństwo. Dlaczego uważasz, że jak spadnie to spadnie na kogoś. Banot robi z tego pewnego rodzaju show, ale
@Tamyolo Nie życzę Ci tego ale śmiesznie by było jakby ktoś z Twoich bliskich potrzebował nagłej pomocy medycznej i karetka by przyjechała z opóźnieniem z powodu zabezpieczenia akcji ratunkowej jakiegoś debila który spełnia marzenia wchodząc po wieżowcu