Wpis z mikrobloga

Dodaję poraz ostatni z całą historią tego....

Apropo tego wpisu z koleżanką

https://wykop.pl/wpis/72208203/wpis


Budzę się rano o 12 i ogólnie skończyło się to tym że typ pprzesyłał SS"y do paru osób i się typ do mnie spruł i mam mieć #!$%@? ale mam gaz i bym go w razie co połamał chuderlaka. A jakbym chciał to tą Werke bym mu odbił tak czy tak bo widzę jak się zachowuje w stosunku do mnie przepraszała mnie za niego że to wysłał i nazwała go "#!$%@? debilem" :D :D a on się darł w tle "nie gadaj z tym #!$%@?" a ona zamknij morde NMGEEE ale chłop ma związek XDDD Chłop się boi...mnie jako konkurenta.
Czy żałuję nam może trochę mam mieszanie uczczucia ale ogólne mam wyjeb#ne na ludzi z mojej wsi i okolicy i ich opinie o mnie.

#przegryw #seks #zwiazki #historia #logikarozowychpaskow
L.....n - Dodaję poraz ostatni z całą historią tego....

Apropo tego wpisu z koleżank...

źródło: temp_file4538726271827455558

Pobierz
  • 12
@RudyZibi: Oj stary xD może dla normalnego człowieka jest to trudne, ale przegryw nie ma nic do stracenia, pamiętaj o tym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Właśnie miałem i wiem, że takie kozaczki pierwsze trzęsą portkami na wieść o policji, a później wydają się wzajemnie. No chyba, że myślisz że gość zadarł z jakąś zorganizowana grupa.
@RudyZibi: akurat do pobicia to jadą od razu, byłem świadkiem kilku takich zdarzeń i mimo braku uszczerbku na zdrowiu, no dobra limo plus złamany nos i gleba to nie jest duży uszczerbek, przyjeżdżali od razu + karetka żeby momentalnie wyłapać typów, więc nie wiem o czym ty mówisz. Opieszali to oni są jak ktoś zaginie, albo żeby łapać złodzieja, ale na bójki to nie ma zmiłuj ;)