Wpis z mikrobloga

@gejuszmapkt: trojka dzieci, zwiazek z przemocowym psycholem i leniem, ktory mnie zdradza(ł), brak szans na awans z powodu nadmiaru obowiazkow, depresji, brak szans na rozwod z powodu braku pieniedzy, za brzydka i za stara na onlyfans albo znalezienie kolejnego meza, brak wolnego czasu, brak przyjaciol prawdopodobnie z powodu #!$%@?, ktorego nie widze nawet.
  • Odpowiedz
@gejuszmapkt: brak pewności siebie, zaniedbany wygląd przez depresję oraz brak chęci i pieniędzy, słabe wykształcenie, niski iloraz inteligencji, słabe skille społeczne, socjofobia, bycie traktowaną jak śmieć w każdej pracy (nigdy nie zarabiałam więcej niż minimalna krajowa, a i tak pracodawcy uważają, że to za wysokie zarobki jak na to co robię i mnie prześladują), wieczne życie w stresie, strach przed utrata pracy, brak perspektyw, postępująca starość i wiele innych rzeczy, ale
  • Odpowiedz
tylko znajdzie kogos duzo ponizej swoich (NIEREALNYCH) oczekiwan.


@gharman: Chłop, z którym będę nadawała na tych samych falach, nie będzie pił alkoholu i nie będzie chciał dzieci, to nierealne oczekiwania? W sumie tak, w tym kraju może być problem z tym drugim.

@gejuszmapkt: Teraz już nie jestem (ale do normika też mi daleko), ale miałam w życiu czas, że nie miałam pracy, studiów, pieniędzy, znajomych, chłopaka, żadnych pomysłów, co dalej,
  • Odpowiedz
@gejuszmapkt: Nie wiem czy jest sens się tutaj produkować, bo już kilka razy dyskutowałam z wykopkami i wielu twierdziło, że damski przegryw nie istnieje, ale...
W gimnazjum doświadczyłam upokarzania i wyśmiewania przez juleczki, co doprowadziło do tego, że utrwaliło się we mnie przekonanie, że jestem gorsza i że jeśli ktoś chce ze mną nawiązać kontakt to tylko po to żeby mieć z tego jakieś korzyści. Stałam się tak bardzo wyczulona na
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Nie, nie. Ty dobrze wiesz, że on miał na myśli kwestię wyglądu. Jesteś gdzieś pomiędzy 4-5/10 (w sumie jako baba nie masz powodu do narzekań), więc teoretycznie powinnaś szukać kogoś, hehe, na swoim poziomie. Jednak jestem praktycznie pewny, że nie spojrzałabyś na takiego 4/10 i do tego z brakiem "przebojowości". I nie ma czegoś takiego, jak tymczasowy przegryw. Jest się, albo nie, już na zawsze. Co to za przegryw, kiedy
  • Odpowiedz