Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak pare lat temu ten fan uniwersum był tutaj stawiany w rankingach jako jeden z największych przegrywów xD? Czas zawsze weryfikuje takich ukrytych normicków i albo sami się ujawniają albo znikają z tagu bez śladu. Ciekawe też co stało się z tymi wszystkimi kontrastami, mescudami, pogryzionymi przez pokemony, zerami albo innymi blackpillowcami. Nie wiem choć się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw
Glock17 - Pamiętacie jak pare lat temu ten fan uniwersum był tutaj stawiany w ranking...

źródło: xd

Pobierz
  • 24
@Glock17: bo w większości jak ktoś nad sobą pracuje to jakoś sobie radzi, nawet jak nie wychodzi z tego mistycznego przegrywu to nie ma sensu w kółko pisać na tagu tego samego, lepiej zrobić coś co może choć nie musi dać jakieś efekty.
@Glock17: szczerze mówiąc ja bardziej szanuję tych, którzy okazali się normikami w kryzysie tożsamości i po wyjściu na prostą zwyczajnie po cichu sobie poszli nie robiąc nikomu krzywdy. Natomiast na osoby, które swoją karierę tagowo-wykopową zrobiły właśnie na ekstremiźmie, a teraz pouczają nas, jacy to jesteśmy toksyczni i plują na nas, to szkoda w ogóle strzępić ryja i brakuje mi słów, by ich określić unikając wulgaryzmów. Po prostu lepiej spuścić na
@super_przegryw95: czyli co? Ja się uczę angielskiego, studiuje, biorę udział w szkoleniach z biura karier ,trochę popracuję, czytam książki. Mam gówno z tego, na nic innego niż robota za minimalną liczyć nie mogę a na znajomych szans nie mam.


@przegro_pisarz: to w sumie robisz podobnie jak ja, wiem że dużo z tego nie wynika ale lepsze to niż nic moim zdaniem. U mnie to chociaż zajmuje mi umysł i nie