Wpis z mikrobloga

Zrobiłem wczoraj portfel z garbowanej roślinnie skóry Pueblo pochodzącej z garbarni Badalassi Carlo we Włoszech. Portfel ma dwa miejsca na karty i inne drobiazgi. Pomieści około 6 kart. Prócz tego w portfelu jest klips na banknoty.
Wrzucajcie swoje prace! Chętnie pooglądam, a i tag może ożyje.

#leatherworking #handmade #modameska #rekodzielo #diy #chwalesie #recznierobione
aruel89 - Zrobiłem wczoraj portfel z garbowanej roślinnie skóry Pueblo pochodzącej z ...

źródło: 01w

Pobierz
  • 35
  • 3
@blazko: Dziękuję :) Robię to w ramach hobby, które i tak ostatnio zaniedbałem, bo to jest mój pierwszy portfel od chyba roku. Zdarzało się coś sprzedać. Zazwyczaj wyglądało to tak, że zrobiłem portfel/etui, pokazałem w internecie i czasem coś się sprzedało. Na zrobienie takiego portfela trzeba poświęcić kilka godzin, materiał też nie jest tani i jakby się chciało na tym zarabiać to cena końcowa musiałaby być dość wysoka.
  • 0
@Pandzia_art: Bardzo podobny kiedyś zrobiłem, ale ze skóry farbowanej na czerwono. Można uznać, że pasowałby bardziej kobiecie :D Zobacz sobie na moim Instagramie. Niedługo dorzucę tam kilka fotek innych etui, bo mam zrobione, ale nie chciało mi się dodawać.
via Android
  • 1
@Hepar Nie robię zakupów banknotami. Placę kartą, a banknoty są na wszelki wypadek gdyby wystąpił problem z płatnością kartą. Jeszcze mi się nie przytrafiło żeby płatność kartą nie została przyjęta, ale gdyby tak się stało to drobniaki wrzuciłbym do kieszeni :)
@aruel89: ktoś mi wytłumaczy jaki jest sens takich portfeli w obecnych czasach, gdzie kartę mam w telefonie i płace NFC, a jak potrzebuję gotówkę to biorę normalny portfel, albo zostawiam go w aucie w razie "w" żeby przynajmniej monety gdzieś wrzucić jak człowiek?