Wpis z mikrobloga

Mam taką rozkmine na temat instagramowych plugów, jestem chyba boomerem i nie do końca ogarniam.
Skąd takie ,,łebki'' mają dostęp do takiego towaru? Mam tu na mysli różowe tusi, koks 82%, czasem nawet 96% z testami na sodzie, wszystkie mozliwe odmiany #marihuana krysztaly etc
I teraz wyjasniam dlaczego nazwalem ich ,,lebkami'' wiekszosc z nich po jakims czasie idzie siedziec/ma problemy z policją z wiadomych względów, często też ich dane są ujawniane, i najczęściej to osoby z przedziału 16-19 lat. Czyli 16 latkowie dilują towarem na kilogramy, obroty milionowe, wszystko przez neta - spoko.
Ale jak go pozyskują, skoro to jest egzotyczne. Jedyne co mi przychodzi do głowy to #darknet #darkweb #tor ale nie wydaje mi sie zeby przelewali w ciemno w darnkecie komus np 100k, po to zeby sobie to nastepnie sprzedawac w polsce.

Więc kim są te dzieci? Słupy jakiś grup przestępczych? XD No bo jak inaczej wyjasnic to ze 16 latek ma w towarze bańke, i że działa sam. W dodatku pełno w polsce jest tych plugów.

Byc moze ktos zna temat bardziej, mi sie wydaje ze są to po prostu słupy osób z półświatka ale chetnie sie dowiem z czystej ciekawosci, jak to wygląda, jednego zamykają i potem od razu na jego miejsce jest 10 nowych kont.

PS. Bo ktos powie ,,moze po prostu mowia ze maja temat na stanie, a scamuja na kase i nic nie wysylaja'' Kazdy z nich ma filmiki z karteczka i data na ktorej widac co mają, oprocz tego kolega kolegi kolegi kiedys zamawial cos od nich i rzeczywiscie wysylają.

#narkotykizawszespoko #instagram #policja #handel #mafia
#narkotyki
Oskaros - Mam taką rozkmine na temat instagramowych plugów, jestem chyba boomerem i n...

źródło: 363896592_3105570746418931_5646875836259612238_n

Pobierz
  • 13
@Oskaros:

Skąd takie ,,łebki'' mają dostęp do takiego towaru? Mam tu na mysli różowe tusi, koks 82%, czasem nawet 96% z testami na sodzie


Wierzysz, ze ten towar rzeczywiście na tyle % czystosci?

Czyli 16 latkowie dilują towarem na kilogramy, obroty milionowe, wszystko przez neta - spoko.

Ale jak go pozyskują, skoro to jest egzotyczne.

To scamerzyxD nikt rozsądny nie będzie sprzedawał takich rzeczy przez insta, szczególnie takich ilości.

Ta odpowiedz
  • 0
@Jakis_Leszek: Nie odpowiedziałeś na moje pytanie, czystość towaru? Nigdy nie masz pewnosci, to fakt, nie będę się z tym sprzeczał.

Ale już dalej napisałeś bzdury, ze są scamerami. Oni nie sprzedają przez ig a przez szyfrowane komunikatory za pomocą kryptowalut. scamerami nie są, bo znam ludzi co regularnie od nich zamawiają ;) Co do zdjęć - masz telegrama albo coś tego typu? Nie chce na wykopie wrzucać takich fot.
  • 0
@Tulky: Nie, nikt nie sprzedaje bezpośrednio przez telegram ani signal, to chyba jest oczywiste XD Robi sie niepotrzebny spam jeśli mam odpowiadać na tak oczywiste pytania
@Oskaros: jeśli potrafią w szyfrowane komunikatory to sam odpowiedziałeś sobie skąd maja towar pierwszym postem . W takim przypadku to nie są scamerzy.

Kupują przez Tora i tyle. Pewnie doskonale wiesz, ze kupując w hurtowych ilościach kosztuje on dużo mniej. Może dzieciaki bogatych rodziców? Osoby co zarobiły na krypto czy coś w ten deseń.

Mnie bardziej zastanawia kto od nich kupuje skoro trzeba płacić w krypto. A to podobna trudność co
@Oskaros: Ja nie mówię że nie sprzedają przez telegrama, bo tak właśnie jest. I tu jest odpowiedź dlaczego w krótkim czasie zastępują ich inni, a ci idą siedzieć.
  • 1
@Jakis_Leszek: Często oprócz zdjęć są filmiki, płatności krypto są stosunkowo proste jak ktoś siedzi w temacie.
Właśnie tez myslalem ze kupują na TORze natomiast nie boja się wydawać kilkadziesiąt tysięcy zeby zapłacić za coś tez krptpowalutami i to od osoby z Ameryki czy #!$%@? wie skąd? Dziwne
@Tulky najwiecej osób sprzedaje przez WICKR, THREEMA
  • 0
@nomysza6666: czemu miałoby to nie być Tusi, skoro sprowadzają każdy inny narkotyk również egzotyczny to co dla nich za różnica czy nie sprowadza i tego XD zreszta tusi łatwo poznać bo pachnie owocowo, a nie benzyna
@Oskaros teraz wychodzi czemu to tak dziala, te wszystkie kanaly na telegramie , snapie to jeden wielki scam - nie chce mi sue rozlisywac ale model jest prosty - platnosc blik lub crypto i wysylka na paczkomat - konczy sie tak samo , czyli #!$%@? pieniadze a nic nigdy do Ciebie nie przyjdzie