Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem z praniem, że nieważne jakiego płynu bym nie użył i ile bym nie wlał pranie nie pachnie.
Dziś jak odkręciłem filtr to szambem waliło że środka. Pralka na bieżąco czyszczona raz na miesiąc. Czy jest to możliwe że jest coś nie tak z odpływem i mi się jakiś smród do niej cofa??

Pralka za prawie 3k od boscha i nie piorę w niej żadnych uje**** ciuchów a jedynie przepocone, więc pralka generalnie powinna lśnić a pranie powinno wychodzić pachnące i higienicznie czyste.

Nie wiem co jest grane ????

#pranie #pralka #agd #rozowepaski
Pobierz progresywneprzeladowanie - Mirki mam problem z praniem, że nieważne jakiego płynu bym...
źródło: temp_file3074130642111315569
  • 7
Może macie twardą wodę, spróbujcie razem z płynem do płukania dać trochę kwasku cytrynowego. A może być też tak, że płyn wylatuje wcześniej na skutek jakiejś wady czy zapchania czegoś, a ostatnie płukania są samą wodą, bo płyn został pobrany już wcześniej. Wtedy nie pachnie.
w nowych pralkach pobiera płyn do płukania na samym początku, więc to może być powód, że po skończonym cyklu w ogóle nie czuć zapachu ¯\(ツ)/¯


@Squirell_: pierwszy raz słyszę o czymś takim, nie wszystkie nowe pralki tak robią
@jempierozki: nie wszystkie, ale są takie modele, które pobierają od razu cały proszek i płyny już na samym początku cyklu, może warto spróbować poczekać do ostatniego płukania i wtedy wlać dla testu