Wpis z mikrobloga

Tak dodając do mojego szukania pracy to uwielbiam ogłoszenia z korpo-fast foodów, są bardzo zabawne ʕʔ

W "X" stawiamy na zespół, działamy z pasją i z odwagą realizujemy codzienne wyzwania! Szanujemy nasze odmienności i wspieramy się wzajemnie. Mamy odwagę stawiać czoła wyzwaniom i myślimy nieszablonowo. Z ciekawością i zaangażowaniem znajdujemy wyjście z każdej sytuacji. Brzmi dobrze? Aplikuj!


To ogłoszenie do fast fooda, tfu przepraszam, restauracji xd Z pasją i odwagą będę wkładać mięso z psa z zamrażalnika na grilla, a moi koledzy będą mnie wspiera. x #!$%@? D

Ciekawi Cię, jak wygląda "X" od kuchni? Chcesz wiedzieć, dlaczego nasze frytki są takie długie, a burgery - takie pyszne? Szukasz miejsca, w którym rozwiniesz umiejętności, które przydadzą się w wielu sytuacjach? A może masz ochotę sprawdzić, czy naprawdę pracujemy ramię w ramię, zespołowo, jak często mówią nasi pracownicy? Dołącz do naszego zespołu!


Kto chciałby pracować w fast foodzie, bo polecili mu to koledzy? Kto w ogóle poleciłby taką pracę? Nigdy nie słyszałam kogoś kto by się dobrze o tej firmie wypowiadał. Ich burgery są przecenionym, rozmrożonym produktem mięsnopodobnym. A frytki są za słone.

Chcesz pracować w miejscu uwielbianym przez ludzi? Jesteś nocnym markiem? Ciekawi Cię, jak wygląda nasza restauracja, kiedy większość ludzi śpi? Aplikuj do "X" i pracuj w jednej z najczęściej odwiedzanych restauracji na świecie!


ciekawi was jak to jest myć maszynę do lodów, wydawać zamówienia i rozpakowywać dostawę naraz? teraz możesz sprawdzić, nawet dadzą ci 19zł/h

Co oferujemy w zamian? +odzież roboczą +atrakcyjna oferta rabatowa na posiłki w czasie pracy +pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,


Zaoferują ci możliwość zapłacenia 70% za ich obrzydliwe bułki i frytki, na pewno się skusisz, w końcu wiesz z jakimi standardami są robione ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nawet dostaniesz ubranie

Grafiki tych firm wyglądają zazwyczaj bardzo podobnie do tych niżej
#praca #fastfood #mcdonalds #nienawidzepracywgastro
Pobierz Ryksa - Tak dodając do mojego szukania pracy to uwielbiam ogłoszenia z korpo-fast foo...
źródło: ergrsy6ehc151
  • 4