Wpis z mikrobloga

Syn lwowskiego komisarza wojskowego otrzymał dom za 4 miliony w prestiżowej dzielnicy.

27-letni syn szefa jednego z okręgowych komisarzy wojskowych we Lwowie Dubowy otrzymał w prezencie od dewelopera dom (640 m2) na prestiżowym lwowskim przedmieściu Bryuchowycze.

Koszt domu to co najmniej 4 miliony UAH (110 000 USD).

https://t.me/thewarshal/19390

To ładny prezent.

#ukraina
A.....n - Syn lwowskiego komisarza wojskowego otrzymał dom za 4 miliony w prestiżowej...

źródło: IMG_20230728_104518_729

Pobierz
  • 17
@nieznamysie: Masz jakiś inny świat xd, żeby złapać kontekst i zrozumieć o co ci chodzi i co chcesz przekazać musiałbym pewnie przejść jakieś szkolenie o tym jak postrzegają świat ludzie specjalnej troski. Nie chce mi się tego robić więc to co chcesz przekazać niestety zostanie zakryte za mgłą wojny(z angielskiego fog of war)
Tak mistrzu pióra, rozumiem co chciałeś mi przekazać, ale nijak ma się tamta sytuacja do tej w której ja się znajduje. Mam dość twoich mądrości i hehe zabawnego podejścia do poważnych tematów. Najzwyczajniej bym ci #!$%@? i tyle, wtedy już milosnicy miru nie są tacy zabawni i wygadani. Jak chcesz jeszcze pogadać zapraszam na priv.
@Aquamen: zawsze jestem pelen podziwu, jak bardzo wykopki ubóstwiają i idealizują jakiś obcy nam kraj, który ma akurat kosę z jakimś innym krajem. Teraz przez jakiś czas ukraina ma internetowy immunitet i nie robi nic złego bo w oczach wykopków nie podlega tej samej ocenie co każdy inny naród. Jak rosja zinstytucjonalizowała u siebie korupcję to źle, ale jak ukraina zrobiła to samo to już jest ok i wiarygodny kraj, no
@nieznamysie: nie jestem miłośnikiem żadnego miru i przestań mi wmawiać dziecko w brzuch, jak masz dość to istnieje coś takiego jak czarna lista, zesrałbyś się w nie mi doje$#ł, tacy co dużo krzyczą i machają łapami to z reguły jednostrzałowcy.