Wpis z mikrobloga

#codziennaczystabryka

NOWOŚCI KiurLab! Co najbardziej Was ciekawi?

Nowe produkty to:

???? Uniwersalny Środek Czyszczący APC
???? Aktywna piana neutralna Choco Mousse
???? Deironizer do lakieru RH-
???? Wheel Cleaner WHEELY
???? Tire Cleaner TIRE-X
????Płyn do mycia szyb CLEASY

I mała wypokowa zabawa. Mireczek albo Mirabelka z największą ilością plusów pod tym wpisem otrzyma wybrany przez siebie produkt KiurLab w pojemności 500ml w prezencie!
Czysta-Bryka_pl - #codziennaczystabryka

NOWOŚCI KiurLab! Co najbardziej Was ciekawi?...

źródło: BANNER_900 x 1100

Pobierz
  • 17
@vlodek2532: czy koniecznie to nie wiem ale coś ciężko ostatnio z dostępnością excede, najbardziej opłacalny dla mnie był w 1L butelkach ;) Co do ceny to Cleantle Tire&Wheel widzę za 5L jakieś 80zł to nie jest znowu tak drogi, ja nie mam studia tylko jestem "weekend warriorem" więc starczy na ~2 sezony spokojnie ;)
@ultimatebadass no to nie pomogę bo z tych gotowców bawiłem się tylko fresso (mocno przeciętne) i właśnie cleantle (nie dużo lepszy). Te ich mycie opon można wsadzić w bajki po jak po takich produktach wjeżdżasz na ostro tire cleanerem to wyciągają tak samo jakbyś wcześniej niczym nie mył tej opony ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ultimatebadass: Co do kiurlaba się nie wypowiem bo zbyt świeży produkt. Cleantle czy Fresso jak tu kolega wyżej pisał są ok ale to tylko tyle, jeśli chodzi o moc i co za tym idzie wydajność. Ale jeśli to nie ma takiego znaczenia to będą w porządku. Możesz też spróbować Good Stuffa Wheel Cleaner bo jest w koncetracie i nieco bardziej ekonomicznie to wyjdzie.

Ewentualnie mogę Ci jeszcze zaproponować Lahegę Greenium Falgrent
@ultimatebadass: Zależy czy robisz sobie czy innym też. Cleantle możesz rozcieńczać do 1:3 ogólnie, ja stosuje 1:1 bo taniej, ale moim zdaniem dedykowanego tire cleanera nie zastąpi. Felgi doczyści bez problemu, oponę odświeży ale takiego totalnego doczyszczenia nie udało mi się nim ogarnąć. Na plus świetnie pachnie i nie dusi, te mocno zasadowe środki do opon bywają masakrycznie duszące (np stosowane w pomieszczeniu na dywanikach gumowych). No chyba że raz na
@vlodek2532: dzięki za sugestię, wróciłem tu jak mi się UWC w końcu skończył i wziąłem teraz na próbę tego CarLaba :) Excede chyba wycofało te produkty całkiem bo na znanym portalu aukcyjnym już ani UWC ani Tire&Rubber nie ma...