Wpis z mikrobloga

#famemma #twitch #xayoo

wyjaśni mi ktoś fenomen tego czlowieka??? w jaki sposób on jest ciekawy, co sprawia, że tyle ludzi go ogląda na twitchu?

#!$%@?, serio pytam. Staralem sie przeboleć i pooglądać, nawet jego kumpli typu popo XD ale to jezt takie nudne, ze nie dalem rady
  • 18
  • Odpowiedz
@Duszeczek: xayoo kilka lat temu był nawet zabawny. Aktualnie jak już robi każdy kolejny "powrót" do streamów to wygląda jakby robił to za karę. Nie da się oglądać. Aczkolwiek w community twitcha się zrobił "kult" xayoo wśród ligolegendowej społeczności. Więc teraz odcina kupony jedynie.
A fenomenu popularności jego psów jeszcze mi się nie udało rozgryźć mimo że dość dobrze ogarniam scenę twitcha.
  • Odpowiedz
  • 23
@Duszeczek: a dlaczego ludzie oglądają Kononowicza, Ekipe, Magicala, Budde, Boxdela, Genzie, itp.? Każdy ogląda coś innego, najwyraźniej to nie jest coś co ciebie interesuje. Widocznie gracze LOLa coś w tym widzą
  • Odpowiedz
@Duszeczek na swoich streamach moze i mial momenty- widziałem na szotach, ale w realu, bez planu na stream czar pryska ( ͡º ͜ʖ͡º), pamietam te loze szydercow z parisem jak wszystko nakręcal nosacz a xayo siedzial cicho i zamulał
  • Odpowiedz
@CeZ_: no to swoją drogą. Skręca mnie od takiej gadki. "jak ktoś może oglądać coś co mi się nie podoba/jest dla mnie nudne?? Serio pytam XDDD jak to można oglądać?? nie kumam??"
  • Odpowiedz
@CeZ_: sęk w tym, że wszystko co wymieniłeś charakteryzuje się czymś specyficznym i jest w swojej klasie jakimś tam liderem.

Xayoo natomiast nie da się oglądać jeśli ktoś ma więcej niż 2 szare komórki, bo zanudza bardziej od losowego streamera z 20+ widzami.

Przez problemy z psychą chłop się zrobił mega flegmatyczny i istnieje razem z całym XI tylko i wyłącznie dlatego, że kiedyś wypracował sobie status ikony - jest takim
  • Odpowiedz
@Duszeczek: Xayoo oraz jego przydupasy to nie są jakieś wybitne jednostki, ale polska scena twitcha jest tak zajebista, że nawet oni wypadają dobrze na tle reszty. Poza tym no szanujmy się kto te streamy ogląda w większości i się jara tym, jakieś dzieciaki/ludzie bez życia którzy wolą się patrzeć na to jak streamer idzie na imprezę i wyrwa dupy na przykład zamiast samemu to robić, komu normalnemu się chce oglądać jak
  • Odpowiedz
@Cztero0404: akurat xayoo jest wybitny jeśli chodzi o predyspozycje do streamowania, ale reszta XI to nudziarze totalni(poza sucharem bo on czasem cos ciekawego powie). że czolakowi udało sie z tego brudasa i lenia lukiego zrobić gwiazdę nastolatków to mnie do teraz #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Duszeczek: Tak jak kolega tam wyżej wspomniał, kiedyś to był całkiem ciekawy stream a teraz to odcinanie kuponów. Ot wjechał "nowy gość", dużo osób pokładało nadzieję bo jak to zapowiadał przed rozpoczęciem streamowania będzie można u niego #!$%@?ć disa do spodu, jak na tamten czas woda na młyn dla ludzi bo wszędzie woleli unikać tego tematu. Była charyzma, jakiś tam poziom w lige to się go oglądało, sam dużo oglądałem 6
  • Odpowiedz
@Cztero0404:

poza tym no szanujmy się kto te streamy ogląda w większości i się jara tym, jakieś dzieciaki/ludzie bez życia


Nie no bez przesady siedzisz na tagu fame i friz i pytasz się kto to ogląda podkreślając ludzi bez życia? XD Wali ostro hipokryzją

Poza tym Twitch się rządzi innymi prawami niż Ci się wydaje. Nikt nie ogląda gry, tylko osobę, tak jak Ty Friza oni Xayoo oglądają czy innych
  • Odpowiedz
@danoneek: Nie wali ostro hipokryzją, po prostu nudne jest oglądanie tego jak ktoś gra jeśli mogę to robić sam zaś oni nie robią do tego show jak Paris na przykład. Uniwersum Friza to trochę takie MTV kilkanaście lat temu. I zawsze pada ten argument, że twitch rządzi się innymi prawami i go nie rozumiesz jak krytykujesz no ziomek...
  • Odpowiedz
  • 1
@danoneek dobra, #!$%@? bo denerwujesz. Pytanie brzmiało co ciekawego robi, ze go oglądają, a ty nawet tak prostej rzeczy nie zrozumiałeś i mi nie odpowiedziałeś. Poza tym widać, że jesteś jego stałym widzem i nawet konkretu nie jesteś w stanie wyprodukować z siebie co tam ciekawego jest
  • Odpowiedz
a dlaczego ludzie oglądają Kononowicza, Ekipe, Magicala, Budde, Boxdela, Genzie, itp.? Każdy ogląda coś innego, najwyraźniej to nie jest coś co ciebie interesuje. Widocznie gracze LOLa coś w tym widzą


@CeZ_: Jako gracz lola moge powiedziec: nie jest ciekawy, ale w porownaniu do reszty polskiej sceny juz jest calkiem ok. Jak ktos nie kuma po angielsku, to zostaja mu ludzie typu xayoo. Ogolnie typowy content dla dzieci, czyli rage, przekinanie i
  • Odpowiedz