Wpis z mikrobloga

Aero to chyba nie Play (?) Jeśli nic się w ostatnich latach nie zmieniło to to było laboratorium Solorza.
Nie wiem jak tam z liczbą SMSów, ale T–Mobile ostatnio nie wyłącza numerów nawet po pół roku bez doładowania, a kasa na nich pozostaje nadal do wykorzystania. Nie chciałbym nagłaśniać, bo może to jakieś niedopatrzenie xd, no ale tak w 2023 jest. Poza tym u Niemców wszędzie w Polsce jest zasięg. Wyłączają właśnie
  • Odpowiedz
  • 0
ale T–Mobile ostatnio nie wyłącza numerów nawet po pół roku bez doładowania


@Poludnik20: a play po 30 dniach, i usuwa ten numer tak że już go nie przywrócisz XD 30 dni no nie mogę, za kilka lat to 5 min będą max czekać

Virgin miał za 3 i 5 złotych
  • Odpowiedz
@sha128: nie wiem w jaki sposób chcesz korzystać z telefonu, ale ja szukając reguralnie – tak co dwa lata – ofert dla tefonów awaryjnych, dla siebie i firemce której pomagałem korzystałem najczęściej właśnie z tego Frii T–Mobile i sieci „W rodzinie” (nie mylić z siecią „W naszej rodzinie”). Dla mnie priorytetem było to by jak najrzadziej doładowywać, a po podłączeniiu prądu po 2-5 miunutach można było od razu zatelefonować nawet i po kilumiesięcznym nieinteresowaniu się tym telefonem. Z tym, że obie oferty są już nieaktualne, główne telefony obecnie mamy w różnych sieciach, a to było kiedys dla mnie ważne – by w przyadku problemów z zasięgiem w jednej, móc skorzystać z innej. No i wtedy jeszcze korzystaliśmy z Orange na głównym telefonie, sieć szwankowała, umowa była podpisana na dwa lata, potem oni dawali cenowo rewelacyjne warunki podpistywało się na kolejne dwa lata i by nie zrywać męczyliśmy się czasem korzystając z telefonów awaryjnych w innych sieciach.

Natomiast jeśli po prostu mniej telefonujesz, ale jednak w ciągu dnia, codziennie chcesz gdzieś zatelefonowac raz czy dwa. nie interesuja Cię internet, no to może być trudno. Oni teraz raczej kuszą pakietami danych. Że tam dostaniesz 200 czy nawet 400 GB, no ale te 3-4 dychy musisz co miesiąc zapłacić. No a resztę dają bez limitu.

Ale samo pytanie które zadajesz jest cenne nie tylko dla Ciebie, zatem dziękuję, że je zadałeś. Jest mnóstwo ludzi, którzy nie korzystają z interneru chociażby z powodu problemów ze wzrokiem, czy męczącego wpatrywania się w ekran – nie lubią, nie chcą. Telefonują rzadko, ale 2-3 połączenia dziennie potrzebują zrobić i wtedy bulić kilkadziesiąt złotych za telefon, to nie jest rzeczywiście atrakcyjna
  • Odpowiedz
@sha128:

W orange na kartę za zasilenie kwotą 5zł w aplikacji dostajesz 12,5GB ale musisz mieć rok ważności konta, który dostajesz po przeniesieniu numeru do Orange z innej sieci lub wykupując za 29zł.

Co ciekawe w tej ofercie po przeniesieniu z innej sieci można aktywować 100GB w aplikacji, które według regulaminu ma być ważne 30dni ale pewnie przez jakiś błąd systemu jest ważne przez rok. Choć nie wiem jak jest
  • Odpowiedz