Wpis z mikrobloga

@derton778: przekazuje poradę, która sam dostałem przed kupnem pierwszego pistoletu: kup coś z popularnych modeli ogólnodostępnych u nas. Dzięki temu będziesz miał sporo gadżetów i czesci zamiennych do wzięcia od ręki oraz nie będziesz miał problemu ze sprzedażą jak zmienisz na coś następnego. Moim zdaniem na początek lepiej się sprawdzi kurek zamiast bijnika.
  • Odpowiedz
@derton778: Nie kupuj w ciemno, to się kończy tak że ląduje na sprzedaż po miesiącu czy dwóch. Weź ugotuj trochę bigosu, popytaj znajomych/klubowiczów co tam mają, każdy z chęcią da Ci postrzelać. Przejrzysz 10-20 pistoletów i będziesz wiedział:
- co Ci leży dobrze w ręce
- co ma dobre przyrządy (oczywiście te da się zmienić w dużej ilości modeli, ale tak nie trzeba kombinować)
- z czego masz dobre wyniki
-
  • Odpowiedz
@derton778: przy zakupie pierwszego pistoletu nie ma dobrych rad. Jest to tak indywidualna kwestia jak wybór drugiej połówki, jeden woli brunetki, drugi blondynki, trzeci chłopaków, a czwarty 0,7.

Osobiście jak pomogłam w doborze broni to tak żeby wziąć pod uwagę wszystkie predyspozycje strzelca. Na początek kwestie fizyczne, później glowa a na koniec dopasowuję to do tego co chcesz strzelać.

Nie ma pistoletu idealnie nadającego się do wszystkiego, więc najlepiej jest posiadać
  • Odpowiedz
iennych do wzięcia od ręki oraz nie będziesz miał problemu ze sprzedażą jak zmienisz na coś następnego. Moim zdaniem na p


@Aureilon: beretta 92 jest teraz tak wykonana, że mijać dalekim łukiem. To jest co najwyżej kawałek historii strzelectwa i tyle.
  • Odpowiedz
A ja dam niepopularną opinie, kupiłem sobie na pierwszy pistolet stoegera str9, który jest w sumie kopią Glocka(kabury pasują) i jestem zajebiście zadowolony. Wykonany bardzo przyjemnie, spust spoko. Moim zdaniem poprawiona wersja Glocka, a sporo tańsza. Ze swojej strony polecam. A prawda jest taka, że i tak pierwszy pistolet będzie ci sprawiać mega radość niezależnie co kupisz, a po roku będziesz chciał zmienić bo jak wszystko Ci się trochę znudzi xD
  • Odpowiedz
@derton778 Bijnikowca se kup jako pierwszy pistolet, jest teraz tego masa, canik, CZ, glock, walther, beretta… kup to co ci sie podoba i dobrze ci sie z tego strzela. Ja kupilem p10c, nie żałuję i polecam
  • Odpowiedz