Wpis z mikrobloga

@myszczur: Akurat ten lakier w odbiorze jest bardzo zależny od warunków oświetlenia i faktycznie może wyglądać jak w konfiguratorze, ale fakt że generalnie u BMW te kolory w konfiguratorze wyglądają po prostu źle i nawet metaliki wydają się takie matowe. W każdym razie co do Brooklyn Greya polecam sobie przejrzeć choćby ten wątek z fotkami X3/X4 - praktycznie na każdym zdjęciu wygląda inaczej - najlepiej to widać jak stoją dwa obok
Pobierz burnthefires - @myszczur: Akurat ten lakier w odbiorze jest bardzo zależny od warunkó...
źródło: 01630450067
@burnthefires: Wiem wiem, sam mam Beatkę w kolorze Melbourne Red i jej kolor w słoneczny dzień, o tej samej godzinie potrafi być wyraźnie inny, bo wystarczy nawet inna wilgotność powietrza, a co za tym idzie, inna przepuszczalność światła.
@myszczur: No właśnie Melbourne to chyba najlepszy przypadek lakieru który na żywo wygląda o wiele lepiej niż na fotkach, nie wspominając o konfiguratorze. Sam się nawet nad nim zastanawiałem, ale w końcu jestem nudnym Polakiem więc siadł mineral grey.
@burnthefires: @myszczur: dodatkowo ten sam kolor na różnych modelach może mieć inny odcień, przynajmniej tak w aufo fus wawa mówili. Ja mam pythonic blue, jak odbierałem było słonecznie to byłem zachwycony... później przez całą jesień/zimę dupy to nie urywało
@burnthefires: Ja od dziecka najbardziej ceniłem kolory srebrne i jasno szare (na każdym aucie) i czerwone/bordowe - na wybranych. Twój kolor w suchej, słonecznej pogodzie wygląda fajnie, ale ogólnie jest trochę za ciemny jak na mój gust.
@trololo55 To też może być kwestia opatrzenia.
Ogólnie (nie wiem czy to zawsze działa) najlepsze efekty osiągałem myjąc wszystkimi programami na myjni bezdotykowej, susząc je prędkością i potem ponownie myjnia, ale sama demineralka, sprawdźcie
@myszczur czy ja wiem czy taki ciemny, też w słońcu ładnie wygląda - fotka ze stacji sprzed paru minut. Ja się skusiłem na ceramikę bo w ramach rekompensaty za opóźnienie w produkcji dali mi na nią bardzo duży rabat w Fusie i po 5 latach faktycznie lakier jest jak nowy(poza maską od odprysków ofc) a do tego ostatnio myłem go chyba kilka tygodni temu i na zdjęciu widać jak wygląda.
Pobierz burnthefires - @myszczur czy ja wiem czy taki ciemny, też w słońcu ładnie wygląda - f...
źródło: Zdjęcie z biblioteki