Wpis z mikrobloga

@fizzly skoro zaszedłem już tak daleko, że mam wszystkie które do tej pory wyszły (bez mała setkę licząc polybagi) to teraz już nie ma wyjścia.

Jak kiedyś w przyszłości będę potrzebował na gwałt kasy to przynajmniej nie będę musiał nerki sprzedawać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Tomahawkkk liczę na to, że nie będę się musiał nigdy tej kolekcji pozbywać. Z drugiej strony będzie warta najwięcej jeśli będzie kompletna, a czy byłby kiedyś na nią chętny? Nie wiem, rzadko się widuje na sprzedaż 100% kompletne kolekcje tematyczne.

Będę się martwił jak będę na głodowej emeryturze ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Semigod: Znajomy kiedys mi mowil, ze Mirek, ktory stworzyl Minecraft byl fanem lego. Niestety jego rodzicow nie bylo stac na lego, wiec wymyslil ta gierke zeby miec nieograniczona ilosc wirtualnych klockow i moc sie nimi bawic bez ograniczen. Ile prawdy w tej historii to nie wiem.
@ExtraPensja ogólnie to Notch (twórca minecrafta) czerpał inspiracje z lego, we wczesnych latach MC mojang nawiązał nawet współpracę z lego z czego wówczas nic nie wyszło acz chodzi plotka, że lego było zainteresowane zakupem grupy mojang około 2011 roku ( ͡º ͜ʖ͡º)