Wpis z mikrobloga

Milfiska 35-55, zadbane z dużym cycem to najlepsze kochanki, dzieci już ma albo nawet dorosłe, także ona dba o to żeby się zabezpieczyć bo więcej nie chce.

Można ruchać bez gumy jak się przebada. Same za siebie płacą. Mają samochody,dom,same przyjadą do ciebie jak masz dzień wolny z obiadkiem ugotowanym.
Full serwis.

Tylko nie polka.
W UK Polki to jedne z najdziwniejszych stworzeń jakie spotkałem. Mają cery podniszczone, palą fajki, tatuaże, jakieś takie agresywne są i mi z automatu Benek flaczeje.

Natomiast:
Amerykanki, portugalki, Włoszki, Hiszpanki które spotkałem w UK, tak, one zadbają o faceta równie dobrze jak facet o nie.
Do tego są zadbane, mało piją, nie palą, opalone naturalnie z wakacji kilka razy w roku a nie solarium xdd,
Do tego ćwiczą i mają fajne gorące ciała,
I są miłe i pogodne.
Brytyjki nie lubią Polaków bo im propaganda BBC wyprała mózgi I jak pojawia się Polak zadbany wysportowany, opalony, przy kasie to im się styki przepalają, w sumie, ich akcent mi się też nie podoba zazwyczaj
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #zalesie #takaprawda #takasytuacja #przemyslenia #chadowezycie #oswiadczenie #wygryw #chwalesie #uk #podrywajzwykopem
#blackpill
#milf
  • 14
@adamsowaanon: może trochę z innej beczki, ale ja mam ciekawe doświadczenie. Jestem introwertykiem, wycofaną osobą ale kiedyś kumpel wyciągnął mnie do klubu (zupełnie nie mój klimat).
Pamiętam te skwaszone miny polek (bitch face, nie podchodź do mnie).
Ale podeszła do mnie jedna dziewczyna, przysiadła się do loży, zagadywała, uśmiech, bez parcia na cokolwiek, ot fajna miła rozmowa. Okazało się że to Włoszka która studiuje w Polsce xD
Potem zrozumiałem dlaczego sama
i tak... i nie...

tak - milfy są fajne bo mają męża na boku który wychowa bękarta bez wiedzy o tym i często są zadbane i niedopieszczone bo facet ma już spadek libido

nie - jest mnóstwo Brytyjek które wyglądają obleśnie, dużo gorzej niż p0lki i w ogóle to gorszy wybór niż p0lka

dla mnie najlepszy wybór to Azjatki bo są mega urocze i kobiece
nie - jest mnóstwo Brytyjek które wyglądają obleśnie, dużo gorzej niż p0lki i w ogóle to gorszy wybór niż p0lka


@Sprus: ale ja pisałem tylko o zadbanych fit mamuskach,
Sam jestem zadbany i by mi nie stanął koło paszcura,
A taka jedna Amerykankę biorę na pilniki w polach na polanach, koło zboża teraz i się opalamy, gadamy bez końca i przynosi obiadki,
I wiecznie chętna na jeszcze jeden raz...
a najgorsze jest w tym wszystkim to ze p0lki sa podstepne! Dadza ci dupy zeby miec jakas korzysc,


@ksos: miałeś w UK z nimi doświadczenia?
Mi na szczęście żadna polka doopy nie dała,
Więc nawet dziwnie mi by było mówić czule słowa do kobiety po polsku, do tej pory zawsze po angielsku.