Wpis z mikrobloga

@Runaway28 jak traktuje kobietę tak jak mężczyznę gdy rozmawiam z nią, to jestem feministą? tzn traktuje ją tak samo, #!$%@? mam na płeć co nie, jak mam być miły i się przylizywac to tak samo , a jak mam powiedzieć #!$%@? to też
  • Odpowiedz
@Runaway28: jesteś antyfeminista czyli jesteś za tym żeby kobieta była nie poradna słodka kobietka która żyje z wypłaty męża?
Bo jeśli jesteś za tym żeby kobieta pracowała to popierasz feminizm ale w formie dla Ciebie wygodnej
  • Odpowiedz
@Runaway28: skoro nie tolerujesz feminizmu to jazda do pracy na 2 etaty , kobieta nie feministka nie powinna pracować inaczej niż gotując obiad w kuchni a za to opłaca wszystko mąż
Kobieta która nie jest feministka nie powinna sobie płacić za nic bo to obowiązek tradycyjnego faceta
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: tylko że właściwie każdy facet gdzie jego laska pracuje sama na siebie to automatycznie feminista bo tradycjonalista zarabia na domostwo sam zeby kobieta zajela sie domem
Nie ma to jak twierdzić że jest się samcem alfa i jednocześnie nie umiec utrzymać domu xD taka beka tylko w Polsce
"Brzydze się feminizmem " ale na randce ręka mu się trzęsie żeby grosza nie widać wielki samiec alfa xD a raczej
  • Odpowiedz
@Runaway28: Wy i feminizm xD Nie znacie nawet genezy tego słowa i jesteście jego totalnym zaprzeczeniem xD A to, że ktoś jest Chadem i ma wygląd nie znaczy, że nie może być feministą. Tacy właśnie najczęściej nimi są bo nie mają kompleksów jak wy i nie potrzebują uciskać kobiet żeby się dowartościować xD
  • Odpowiedz
@Linnior88:

@gdzie_mi_tu: a ty pracujsz w kopalni ? Bo mi sie wydaje że tacy jak ty są głównie bezrobotni

To ich jedyny argument xD Jakby każdy p0lak pracował w kopalni xD Owszem, są tacy to co pracują i takich ludzi to ja szanuję ale najwięcej do powiedzenia w tej materii zawsze ma Janek co taką robotą nigdy się nie skalał xD

Albo gdzie feminizm jak trzeba wnieść szafę
  • Odpowiedz
@Runaway28: no to raczej ty jesteś toksyczny że wybierasz z tego feminizmu co ci wygodne a nie wygodne części odrzucasz
Skoro chcesz żeby kobieta była potulna cicha miła i bez swojego zdania to rób jak faceci z tradycyjnych kultur bądź sponsorem obrońca i głowa rodziny
Nadstawiaj pierś kiedy ktoś kobietę atakuje
Jeśli wymagasz żeby kobieta była samodzielna finansowo i życiowo to licz się z tym że będzie też samodzielna mentalnie
  • Odpowiedz
@Runaway28: raczej typowy wykop który by chciał mamusi i sponsorki w jednym ale żeby też glaskala głowke niedorobionego bubusia jak jego mama
Jesteś przeciwko feminizmowi a sam masz bardzo damskie chormony i jesteś słaby
Weź się za robotę bo jak narazie to plotkujesz jak baba a nie samiec alfa który siedzi na siłowni albo robi hajs
Samcem alfa od gadania się nie staniesz to trzeba udowodnić czynami
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Kompromitujesz się takimi wpisami. Napisałem wczoraj że polusy których tu wyśmiewasz ciężko pracują abyś miała łatwiejsze życie a ty zarzuciłaś mi że przypisuje sobie ich pracę, śmiech na sali:) Ty chyba na prawdę nie wiesz co to praca, wątpię aby kiedyś skalała sobie nią swoje "rączki". Niunia ile ty masz lat tak na serio? Korzystaj z wakacji puki jesteś młoda.
  • Odpowiedz