Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#redpill = #pua i nawet z tym nie dyskutujcie bo to jest fakt. Gdy pierwszy raz spotkałem #redpill, to od razu wiedziałem, że to wciskanie tego szajsu pua, tylko pod inną nazwą. A później gdy redpillowcy zaczynali powoływać się na tych pożal się Noże guru pua i prowadzić z nimi ro zmowy, to już nie miałem żadnych wątpliwości. Tylko czekać aż powstaną kursy redpill zatytułowane: jak rodzić sobie z #rozowepaski xD Wciskanie tego samego produktu sprzed lat, żeby się znowu sprzedał.
#takaprawda #przegryw #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: redpill = brak samoświadomości....

Redpillowcy dalej się głowią dlaczego kobiety na tinderach im nie odpisują XD I wypisują na swoich grupach, że są strasznie dziecinne, bo jak już odpiszą to jednym słowem. Hmm.... Ewidentnie złym tekstem polecieli albo mają zły pasek do spodni na zdjęciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP):
@dzikop: #!$%@? mają. „Eskaluj dotyk, kobiety lubią pewnych siebie facetów!” Tym czasem nikt nie uwzględnia prac Junga i Freuda w tym temacie. Freud twierdził, że kobiety wybierają facetów na podstawie cech swojego ojca. Jung twierdził, że dużą rolę odgrywają archetypy animy i animusa.


· Akcje:
  • Odpowiedz
Freud twierdził, że kobiety wybierają facetów na podstawie cech swojego ojca


@mirko_anonim: być może tak jest, ale też to jest tylko jakiś wycinek rzeczywistosci i nie wyklucza to innej wiedzy
  • Odpowiedz
#!$%@? mają. „Eskaluj dotyk, kobiety lubią pewnych siebie facetów!”


@mirko_anonim: a nie lubią pewnych siebie? Oczywiście nie da się tych zasad przełożyć tak zero jedynkowo, każda sytuacja jest inna i trzeba po swojemu wszystko robić
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Otóż nie, redpill !== pua. Redpill to bezpłodna teoria, pua to aktywne działanie i taka jest różnica. Redpill skupia się właściwie tylko na próbach wyjaśniania niepowodzeń, co jest prostą drogą do postawy unikającej i nie wchodzenia w żadne związki, pua skupia się na technikach które potencjalnie mogą ale tylko mogą zwiększyć szansę na związek.
  • Odpowiedz